Gönderen Konu: teyp alacağım (yadım)  (Okunma sayısı 11034 defa)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Ynt: teyp alacağım (yadım)
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2010, 23:41:32 »
Arkadaşlar bence alacağınız teybin USB girişi muhakkak olsun ve mümkünse USB kablolu olsun istediğin yerden takabilesin teybin üzerinde olduğunda çukura yada başka bişiye girdiğinde düşme yapabiliyor bu da büyük sorun yaratıyor ama MP3 player yerine daha hafif flash disklerden takarsan ses kaliten artmasada dinleyebiliyorsun tercih senin bende 7100 pioneer var deli makina tavsiye ederim buarada şirket aracımın standart teybine ifrit olduğum için bi teypde ben alabilirim sadece USB girişi olsa da yeter bi de marka olursa iyi olur gerisi olmasada olur...takasda yaparım wireless siboplarım var aracın içinden lastik hava basıncını gösteriyor ..

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #15 : 03 Ekim 2010, 14:25:17 »
pıoner güzelde rengi on konsola uymuyor bence rengi konsola uygun olsun yoksa sırıtıyor
benimki pıoner aldığım arkadaş aktır mış ama rengi gri iraz sırıtıyor ben taktırsaydım siyah renk taktırırdım
bide tavsiyem usb takılabilen olursa çok kullnışlı olur teyp
mesela benimkine takılmıyor cd ile uğraşıp duruyorum
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #16 : 03 Ekim 2010, 14:34:55 »
tamamen uyumlu.orjinal gibi.ben 2150 alacaktım, kırmızısı yok diye 40 tl fazla verip bunu almıştım.2150 ye göre amfi çıkışıda var ancak ben kullanmıyorum o ayrı.sen belki set düzeceksen subwoofer felan, o işini de rahatlıkla görür.

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #17 : 03 Ekim 2010, 20:31:16 »
ev
tamamen uyumlu.orjinal gibi.ben 2150 alacaktım, kırmızısı yok diye 40 tl fazla verip bunu almıştım.2150 ye göre amfi çıkışıda var ancak ben kullanmıyorum o ayrı.sen belki set düzeceksen subwoofer felan, o işini de rahatlıkla görür.

et gerçekten güzelmiş USB girişide var bence alınabilir
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...