Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: hareket halindeyken rolantiye düşünce stop etme sorunu ve çözümü  (Okunma sayısı 1939 defa)

Çevrimdışı drn

arkadaşlar merhaba ,
bu form da 27 mayıs 2011 de paylaşılan bilgiyi  fark ettiğim ve kendi arabam da uyguladığım sorunumu mu büyük ölçekde çözdüm sizlele paylaşmak istedim
27 mayıs 2011 de ki paylaşım bu
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/hareket-halindeyken-rolantiye-dusunce-stop-etme-sorunu-ve-cozumu-t22538.0.html
burda ki bölüm  dikkatimi çekti ve kendi aracımda da buna benzer bi durum olabileceğini düşünerek kendi aracıma baktım ve benim arac da ki bahsedilen hortum yarılmış , izole bant yada elektrik bandı olarak tabir edilen bant la güzelce bantladım hava almayacak şekilde, arkadaşlar sorunum %50 60 oranın çözüldü deyebilirim bazen rolantide titreme oluyordu titreme büyük oranda azaldı benim için en güzel i garajdan çıkarırken istop etmiyor artık.. ustaya götürdüğümde hep aynı şeyi söylediler boğaz kelebeği temizlenecek değişecek felan tamam  doğru dur ama en azından boğaz kelebeğinin temizlenmesini geçiktirici bi faktör ...

bu sıkıntı bendede var daha geçen hafta boğaz kelebeğini temizlettim adapdasyon yaptırdım ama  bence bi garip araba dizel gibi ses çıkarıyo motordan. bide bu hortuma bakayım boralardada aynı yerdemi bu parça
Ben Geçmişimi Çöpe Attım, Çöpüde Ancak Kedi Köpek Karıştırır.

Çevrimdışı drn

benim ki akl motor 8v lıklardan fot da ki ile aynıydı motor kapaklarını sökerek bantladım ama sizin motor faklı sanırım tam olarak nerdedir bilemiyorum