Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bagaj Açılmıyor  (Okunma sayısı 10441 defa)

Bagaj Açılmıyor
« : 25 Ocak 2017, 00:57:38 »
Bagaj kapağının üstündeki bagaj açma tuşuna basıyorum Motor sesi geliyor fakat bagaj açılmıyor Anahtarla çevirerek açıyorum daha önce yaşıyan varmıdır sıkıntı küçük biseymidir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: Bagaj Açılmıyor
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2017, 10:19:44 »
wd40  sıkıp  deniyebilirsiniz bence, sorununuz ucuz yoldan çözülebilir.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2017, 03:29:25 »
Donabiliyor. Geçenlerde golf4te aynı sorun olmuştu. Söküp motorun ittiği parçaya WD40 sıktık. Sorun çözüldü. Kolay gelsin.

« Yanıtla #3 : 25 Mart 2017, 23:46:53 »
slm kardeşim aynı sorun benimde başıma geldi, bagaj kilit sacı üzerinde plastik bir parça var onun ucu kırılıyor, (arka bagaj kilit mandalı) http://www.hepsiburada.com/set-bagaj-kilit-mandali-1j5827425-vw-bora-pm-otycdral6862 fiyatı 5 tl kargo parası da yok, kendin değiştirebilirsin. bagaj kilit sacını sök, saç üzerinde bulunan plastiği tutan pimin ucunu spiralle sil çıkıyor, yerine yeni alacağın kilit madalını tak, içinden çıkan pimi bir tarafını sert zemine koy ve ucuna çekiçle vur pimin ucu acılıyor ve orda sabitleniyor, tekrar bagaj sacını yerine tak oluyor.  (bu arada bagajın kilit sacını söktüğünde bagaj kapağını kapatma açılmaz koltukları açıp içerden açmak zorunda kalırsın)

« Yanıtla #4 : 25 Mart 2017, 23:49:37 »
Site hata verdiğinden resim ekleyemedim.