Gönderen Konu: kıdemli bora kullanıcılarına soru....  (Okunma sayısı 10122 defa)

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
Ynt: kıdemli bora kullanıcılarına soru....
« Yanıtla #14 : 19 Şubat 2010, 19:05:42 »
evet üstadım müşür değişti ve sorun kayboldu hararetim 90 sabit oynama yok....
devir olayına gelince ....işıkta durunca arac rölantide bazen hafiften bi silkeleme yapıyor ama devir göstergesinde belirgin bi oynama yok(genelde 800 devirde sabit.)
vites değişikliklerinde normal rölanti devrinin de biraz altına kadar düşüp ordan topluyor..sanırım bu normal ve ben biraz fazla duyarlıyım...
bi fikriniz varmı...
tekrar teşekkür edrim...

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 19 Şubat 2010, 23:25:15 »
apsimati biraz fazla duyarlıysanız aracı kullandıkça özelliklerine daha fazla uyum sağlarsınız çok fazla sağa sola kurcalatmayın oynatmayın derim biraz bu şekilde kullanın

silkeleme olayınıda bir çok sebepten yapabilir şayet dediğiniz gibi bariz bir şekilde sürekli bir silkeleme varsa fazla duyarlılıktan olabilir mi? :)

SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Şubat 2010, 00:10:35 »
  :) eyvallah abi ...
şimdi bizim oralarda bi laf vardır görmemişin bi oğlu olmuş adam tutumuş şeyini... :) yemiş diye... :)
insan 3-4 yıllık birikimi yatırıp  böle bi araç alınca tabi haliyle biraz hassas oluyor...dediğiniz gibi alışacaz herhalde ....
bi laf daha var sakınılan göze çöp batar deyi ama şimdilik onu aklıma getirmiyorum....:)
saygılar.....