Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: alarm  (Okunma sayısı 3192 defa)

alarm
« : 20 Mayıs 2012, 02:05:05 »
merhaba  boracılar 1.9 bora trendline  lerde alarm  oluyormu, kapıda  yanıp sönen kırmızı led var ancak  ses yok trendline si olan arkadaşlardan  bilgi ve görüşlerini bekliyorum, saygılar
Volkswagen araba degil  yaşam tarzıdır

Ynt: alarm
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2012, 10:28:38 »
Kapıda led ışık yanıyorsa büyük ihtimalle sizin aracınızda da ''araç içi'' alarm vardır. dış darbelerde ötmez ancak kapılar kilitliyken içerde bir kıpraşma olursa öter diye biliyorum :) Gerçi ben de hiç denemedim ama böyle okumuştum forumdan

« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2012, 19:39:25 »
teşekkür serdar  bi deneyecegim  bakalım  alarım varmı   belkide var  ama çalışmıyor olabilir
Volkswagen araba degil  yaşam tarzıdır

« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2012, 20:15:16 »
Şöför koltuğunun altında bir düğme olması lazım. Araç içi alarmı o açıp kapatıyor galiba. Mesajllarımda genel de varsayımlarla konuşuyorum kusura bakmayın. Çünkü aracı ben de yeni aldım o yüzden tam anlamıyla deneme fırsatım olmuyor. Forumlardan okuduğum kadarıyla bilgi paylaşımında bulunuyorum :) Deneye deneye öğreneceğiz artık :)

Çevrimdışı drn

« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2012, 23:55:30 »
trendline de alarm yok arkadaşlar uzak kumanda da yok 2000 model için söylediklerim
 vw nin kullandığı alarm ve uzaktan kumanda hangisi sonradan takılabiliyor nmu bilen var mı arkadaşlar

« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2012, 10:47:17 »
normal herhangi bir alarm takdıra bilirsin ben taktırdım sustalılardan gayede memnunum
Ben Geçmişimi Çöpe Attım, Çöpüde Ancak Kedi Köpek Karıştırır.

« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2012, 13:45:06 »
CYCLONE iyi markadır ama pahal bence, bende sahibinden baktım ilk önce alayım takayım dedim.sonra sanayiden 40 tl ye aldım  canavar gibi bi sıkıntıda yok 1 senedir kullanıyorum. imobılazer vardır onuda dert etme ben gibi, anahtarcı o cipi alıyo sustalının içine koyuyor başka bişi yok anahtar yaptırmayada 10-15 tlmi ne verdim hepsi bu
Ben Geçmişimi Çöpe Attım, Çöpüde Ancak Kedi Köpek Karıştırır.