Gönderen Konu: ABGASS WERKSTAT İkazına yardım lütfen  (Okunma sayısı 95698 defa)

Çevrimdışı sefo1

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: ABGASS WERKSTAT İkazına yardım lütfen
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2014, 08:39:27 »
sevgili alper benzinde yapmıyo denedim benzinde sıkıntı yok ama tüpe gectıgımde sıkıntı yapıyo.araba bosta ıken rolantıde calısırken sankı gaz kesık kesık gelıyo gıbı  1 e atıp yuruyorum kalkıyo  az gaza basıp hızlanıcam tekleme yapıyo ama gaza cok bassam tekleme yapmıyo sankı memeye pislik gelıyo gıbı 3vıtes ve yukarısında yapmıyo zaten dusuk vıteste daha cok yapıyo

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 14 Mart 2014, 09:11:59 »
o zaman yüzde 90 lpg enjektörlerinden 1i ya da 2si gitmiş, benzinde hiç bir sıkıntı olmadığını varsayarak söylüyorum bunu. dediğin gibi sadece lpgde ise enjektör hatası söylediğin

Çevrimdışı cemcem34

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 16 Mart 2014, 19:11:08 »
arkadaşlar eger aracınız tekleme yapmıyorsa abgas werkstartt yazısına bakmayın. bu sadeece tüplü araçlarda yapar. bu ses beni çıldırtıyor diye düşünenler var galiba. sanırım o arkadaşların cebinde parası çok var. sakın aracınızı elletmeyin. eger illa birşey yaptıralım diyorsanız. yine olacak bilin bunu. bu sebep yüzünden aracınızı sakın satmayın.

ama eger aracınız titriyor ise tekleme yapıyor ise mutlaka aracınızı gösterin.

Çevrimdışı cemcem34

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 16 Mart 2014, 19:15:03 »
son birşey daha eger aracınızın aküsünün kutupbaşını söker 5-6 saat takmazsanız bu arıza lambası belli süre yanmaz bilginize. ben öğle yapıyorum. ;D