Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Uzaktan Kumanda İle İlgili Bir Soru????  (Okunma sayısı 5916 defa)

Uzaktan Kumanda İle İlgili Bir Soru????
« : 30 Haziran 2009, 22:18:57 »
benim uzaktan kumanda ile ilgili bir sorunum yok.sorum var.bunu başka bir arabada gördüm.bütün camlar açık olduğunda teyp te açık olduğu zaman uzaktan kumandadan adam bastı bütün camlar kapandı.teyp kapandı.(araba opel astra'ydı 2002-2005 kasaları sedan).benim bora da denedim olmadı.akrabanında borası var onda da olmadı.bu bütün boralarda aynımı?bunu servise gidip gördüğüm arabadaki gibi yaptırabilirmiyim?teşekkürler... :)
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Ynt: Uzaktan Kumanda İle İlgili Bir Soru????
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2009, 23:18:45 »
arkads benımde boram var burun camlar acıkken kıtleyınce butun camlar kapatıyor ama ben alarm taktırdım
bu ıslemı alarm yapıyor

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2009, 23:38:51 »
arkads benımde boram var burun camlar acıkken kıtleyınce butun camlar kapatıyor ama ben alarm taktırdım
bu ıslemı alarm yapıyor
         işlemi alarm yapmıyor, alarm sadece tetikleyici. işlemi comfort beyin yapıyor. comfort beyinde sanıldığı gibi comfortline lerde değil, tüm golf 4 ve boralarda mevcuttur. bu cihaz aracı yönetir.
        kumanda yokken bile anahtarla kapı kitlerken, anahtarı kilit pozisyonunda 3-5 sn bekleyin kapılar kitlendiği gibi açık camlarıda çekecektir :)
        bu işlemi uzaktan yapabilmek için alarm + merkezi kilide bi diyotla lehim yeterli. ;)

« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2009, 13:13:27 »
anahtarla kapatma oluyor.onu biliyordum. :D senin dediğin lehim nerede?uzaktan kumanda da mı yapılacak?yoksa arabanın alarmına mı?yoksa arabada alarm ile merkezi kilit arasına mı? :t :D

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2009, 01:06:52 »
anahtarla kapatma oluyor.onu biliyordum. :D senin dediğin lehim nerede?uzaktan kumanda da mı yapılacak?yoksa arabanın alarmına mı?yoksa arabada alarm ile merkezi kilit arasına mı? :t :D
      direksiyon altındaki alarm merkez ünitesine diyot denen bir ufacık parça lahimlicekler okadar.20-30 TL işçilik parasına yaparlar :tamamdir

« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2009, 14:58:05 »
teşekkür ederim :D :)