Gönderen Konu: 2001 Volkswagen Bora Comfortline  (Okunma sayısı 9307 defa)

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
    • Profili Görüntüle
2001 Volkswagen Bora Comfortline
« : 31 Aralık 2009, 14:41:40 »
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve geçen hafta 2001 comfortline bora aldım. Sitenizi aracı aldığım günden beri takip ediyorum üyeliğim bugün onaylandığı için kafama takılan bir kaç soru sorcam..

1. Aracım 51000'de boya çizik vuruk değişen  v.s yok 2 hafta 4 adet sıfır lastik takılmış sigortası muayenesi 10. ayda yapılmış pioneer cd çalar üstünde gri renkte yorulmamış kısacası hiç masraf etmeden bindiğim bi garaj arabası 2001 model comfortline donanımlı 18000 TL'ye aldım. fiyat sizce nasıl uygunmu?
2. Aracın en son bakımı 45000'de yapılmış en yakın bakımı ne zaman acaba?
3. Aracın motoru 8valfmı yoksa16 valfmı anlayamadım. bazı konularda ruhsatta 101 bg yazıyosa 8v 105 bg yazıyosu 16 v die okudum ama benim ruhsatta aracın beygir gücü yazmıyo. sadece motorun üst kapağında 1.6 SR yazısı var
4. Araçta far sensörü var die biliyorum ama hiç çalıştığına denk gelmedim.
5. Aracın yedek anahtarı ve kitapçığı yok. aldıuğım kişi anahtarı var ama kaybolduğu  bulabilrse vereceğini söyledi yedek anahtarı bendeki gibi sustalı kumandalımı yoksa normal anahtarmı? Bide kullanma kitağçığını nereden temin edebilirim bilgisayar ortamında pdf formatında yada kitapçık halinde bulabilrmiyim.

biraz fazla oldu ama volkswagen acemiliği kusura bakmayın sorularıma cevap alabilrsem sevinirm

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
Ynt: 2001 Volkswagen Bora Comfortline
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2009, 14:53:45 »
Hoşgeldiniz

Aracın fiyatı bence çok uygun. Periyodik bakımlar 15.000 km. de bir yapılıyor.

1.6 SR yazıyorsa, araç 8v'dir. 2001 ortasından sonra çıkan araçlar 16v ..

Far sensörü yok, yağmur sensörü vardır.

Sustalı anahtar konusunda forumda arama yaparsanız, istediğinizden fazla sonuç bulabilirsiniz. Eğer aracınız kaskoluysa, yedek anahtarın olmadığını kaskoya bildirmeniz gerekir. Çalınma durumunda tek anahtarın sorun olduğunu okumuştum.

Kitapçığı Golf IV bölümünün sabit konuları arasında bulabilirsiniz. Golf ve Bora neredeyse aynı araçlar olduğu için çok fazla farklılık olacağını sanmıyorum.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2001 Volkswagen Bora Comfortline
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2009, 22:10:41 »
çok teşekkür ederim bilgler için....