Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2001 model volkswagen trendline ile volkswagen comfortline arasındaki fark nedir  (Okunma sayısı 29119 defa)

arkadaşlar ben araba almayı düşünüyorum ve 2001 model volkswagen trendline buldum.fiyatı 20000 ytl ve benzinli.araba 95000 km de. ancak volkswagen comfortline'nin daha iyi olduğu söyleniyor sizce ne gibi üstünlükleri var biraz yardımcı olur musunuz. ayrıca volkswagen boraların kullanımı nasıl ve kalkışlardaki sorun ne?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
comfortline da ekstra olarak,
gövde renginde kapı ve tampon çıtaları
16" jantlar
dijital klima (climatronik)
3 kollu spor direksiyon
aklıma gelenler bunlar yani sadece donanım farkı oluyor..
2001 comfortlarda + olarak krom gösterge paneli..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Bi arama yapsan, etrafta ne konu var ne yok baksan bulacaksın!  ;) Anlamıyorum hazırcılığı...
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Bi arama yapsan, etrafta ne konu var ne yok baksan bulacaksın!  ;) Anlamıyorum hazırcılığı...
arkadaşım çok önyargılı konuşuyorsun.nerden biliyırsun arama yapmadığı mı? ayrıca arama yapmış bulamamış ve görmemiş olamaz mıyım?

Çevrimdışı G60

• Otomobil
Ön yargı? Kuralları okumayıp, üye olduktan 9 dakika sonra hemen konusunu açan biri için ne düşünebilirim? Kaldı ki kategoride ilk sayfaya bile bakmış olsan göreceksin. ;)
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Ön yargı? Kuralları okumayıp, üye olduktan 9 dakika sonra hemen konusunu açan biri için ne düşünebilirim? Kaldı ki kategoride ilk sayfaya bile bakmış olsan göreceksin. ;)
üye olduktan 9 dak sonra konu açabilirim hiç önemi yok çünkü ihtiyaç olmadıkça konu açılmaz. ayrıca ben sadece konu açtıktan sonra hemen çıkmadım.yazdığım mesajlara baktıysan çeşitli bölümlerden konuları okuduğumu göreceksin.saygılar...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
2001 trendline'a 20000ytl verilmez o fiyata bence hıghline bak derim.

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
bu sitenin amacı sanırım herkeze yardımcı olmak arkadaş haklı bence sayın osman bey
Mk3 gti

Çevrimdışı G60

• Otomobil
Yüzlerce gereksiz mesajı siz silmiyorsunuz tabi dakikalarca.

Kurallar yazıyor gayet açıkça üye olurken, bir kere okunsa neyin nasıl olacağı zaten bilinecek. Kaldıki sitede olmayan bir bilgi üzerine üstelemiyorum. Açılan kategoride ilk sayfaya bakılsa görülecek sorunun cevabı. Aynı konular aynı sayfada 3 er tane olması mı iyi? Bu mu bilgi paylaşımı?  :D ;)
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2008, 01:09:07 Gönderen: G60 »