Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2. teyp için orjinal teyp yerinin üstündeki boşluk  (Okunma sayısı 8270 defa)

Arkadaşlar yeni cd çalar alacağım. Eski teyp yerinde kalsın istiyorum ve üstündeki boş olan yere yeni alacağım cd çaları monte ettirmek istiyorum. Daha önce böyle bir şey deneyeniniz varmı. Yaptırsam nasıl olur bir fikriniz varmı.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
Ynt: 2. teyp için orjinal teyp yerinin üstündeki boşluk
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2008, 00:37:58 »
aklımdan geçmedi değil ama saçma olacağından sadece mp3 çaları taktırdım.
üstelik o boş göz çok işime yarıyordu.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2008, 10:03:43 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2008, 09:25:18 »
Kimi T5 kullanıcıları dediğinizden yapmış. ???

« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2008, 15:16:52 »
Arkadaşlar yeni cd çalar alacağım. Eski teyp yerinde kalsın istiyorum ve üstündeki boş olan yere yeni alacağım cd çaları monte ettirmek istiyorum. Daha önce böyle bir şey deneyeniniz varmı. Yaptırsam nasıl olur bir fikriniz varmı.

hocam nerede yaşadığınızı bilmiyorum ama fm transmistörler var 30ytlden başlıyo şimdi LCD ekranlıları da çıkmış.ondan kullansanız olmazmı?alırsınız bide USB bellek istediğiniz kadar şarkı atarsınız.Tabiki ist izmir ankara gibi yerlerde radyoda boş frekans bulması zor olur ama küçük il ve ilçelerde sorun olmaz diye düşünüyorum.tabiki seçim siizn ama aracın ojinal radyosu  çok süper heryerde çekiyor ve özellikleri çok fazla benim çok hoşuma gidiyor teybi..

« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2008, 21:47:10 »
denizlide yaşıyorum. Dediğiniz transmitterleri araştırdım sonradan almaktan vazgeçtim. Eniştem aynısından kullanıyodu. Ses kalitesinin iyi olmadığını söyledi. Kimileri frekansların karıştığını söyledi. Kamosonic cd çalar almayı düşünüyorum.

« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2008, 19:48:57 »
hocam bende forex marka transmitter var gayet memnunum aracın hoparlörleri iyi olduğu için sorun yok.zaten sürekli 107.7 frekansından çalıyor.şimdiye kadar sıkıntı çıkması cızırtı falanda yok olduğu zaman ayar tuşlarıyla hallediyorum.canımın istediği şarkıları usb belleğe atıp dinliyorum.tabiki kişisel bir tercih.cd çalar alacaksanız iyi bir şey alın özellikle sallantılarda atlama yapmasın en bozuk cdlerde bile çalabilsin.amcamın oğlunda jvc vardı radyosu berbat ötesi bişeydi ilçe merkezinde doğru dürüst çekmiyordu.pioner özellikle adını kanıtlamış bir marka .dandik bişey almayın..alırsanızda hafıza kartı girişli olanlardan alın cd ile uğraşmassınız.

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2008, 22:22:03 »
Orjinalini sökmeden rahatça diğerini takabilirsiniz diğer boşluğa.Bence ikisi birden gereksiz olur sadece mp3 player ı takman yeterli olacaktır sakın kamasonic takma bu arada bizim kaportacının 131 inde vardı kamasonic, Boya almaya giderken(3-4 dk lık bi mesafe) play e basardım boyacıya vardığımda  yeni çalmaya başlardı kanser ediyor adamı :):):)

Bu arada Alper Bey JVC nin radiosunun berbat ötesi olduğundan bahsetmiş ama yıllardır JVC kullanıyorum hatta kaportacımın aracınada benimkinden daha alt bir seri JVC aldık ve Cayır Cayır çekiyor radio.Bence Bahsettiğiniz JVC ye bir baktırın ...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 01 Kasım 2008, 01:05:25 »
Bizde orjinal blaupunkt 5 li cd changer var tavsiye ederim..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 05 Kasım 2008, 18:41:11 »
valla hocam ben JVC marka cd çalar taktırdım onunda ısıkları kırmızı olduğundan gayet güzel görünüyo.
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı AVUKAT BEKİR

• işte...
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2009, 16:14:31 »
tek tavsiyen piioner deh 4000 ub mp3 çalar eski teybi sök yerine taktır. orjinal gibi duracak...