Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sakın bora almayın  (Okunma sayısı 26038 defa)

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
Ynt: sakın bora almayın
« Yanıtla #28 : 21 Eylül 2010, 18:48:36 »
valla hocam katılıyorum, bende de bi polo var ki akıllara ziyan, satsın arkadaş hemen arabasını, VW binilecek araba mı, Toyota dururken  ;D ;D ;D

sizlere katılmıyorum fren tutmuyor mu çok komik yaaa ;D ben bastım mı zınk diye duruyor valla
siz şahinden veya torosdan bahsediyorsunuz galiba
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı beyazbora

• Otomobil
    WV BORA
  • SELAMLAR...
« Yanıtla #29 : 21 Eylül 2010, 18:49:30 »
bi kere almış olduk brader ne yapalım şimdi gidip kendimizi intihar mı edelim....
ama şunu söylemeliyim gavur bu arabayı türkler üstüne tüp attırsın diye yapmıyorki tüm sistemleri benzine hemde kaliteli benzine göre ayarlanmış .. sen bırak tüpü dandik benzin koyarsan bile anlıyor araba...ha tüp taktırıpta mutlu olanlar yok mu var tabi de bu da onların şansı işte...
yaklaşık bi senedir kullanıyorum başlarda araçla ilgili tek şikayetim vites geçişlerinin kemikli oluşu idi  ... yani şanzımana alışamadım başta ...buda önceki araçlarımla kıyasladığım için ..zamanla ona da uyum sağladım ...
eee ne kaldı geriye ...
söyliyim ...
arabada karizma sıfır ...ne o öyle 16 '' çelik jantlar digital klima felan berbat.....arka koltuklar çok rahatız....bagaj dersen yok gibi bişey.... yol tutuşu berbat ..virajlarda o biçim ,arabayı yolda tutamıyorum....uzun yolda çekilmiyor koltuklar çok  çok rahatsız ...sürüş keyfi hiç yok ....çekişi çok kötü  ..gaz yemiyo...yokuşlarda bayılıyor ...kaporta dersen dandik parmakla eğersin adeta ...4 teker disk fren ama frenleri  hiç tutmuyor yok gibi ...yani evet bence piyasada bu paraya o kadar araba varken gidip bora almayın.... :)
sizlere katılmıyorum fren tutmuyor mu çok komik yaaa  ben bastım mı zınk diye duruyor valla
siz şahinden veya torosdan bahsediyorsunuz galiba
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

« Yanıtla #30 : 23 Eylül 2010, 17:53:04 »
bende şans bile değil. arkadaş arabayı alırken konrol etmemiş ya da es geçmiş. hangi marka olursa olsun bakmazsan tabiki sorun çıkartır. bend comfortline ımı ocak 2010 da aldım ve maşallah daha biryerinden ses dahi gelmiyor bırakın sorunu. arabam 2001 150.000 km de.

ama şu var benden önceki sahibi arabaya mükemmel bakmış. hep yetkili servise gitmiş ve tertemiz kullanmış. benim gibi :)

« Yanıtla #31 : 23 Eylül 2010, 22:20:38 »
bende şans bile değil. arkadaş arabayı alırken konrol etmemiş ya da es geçmiş. hangi marka olursa olsun bakmazsan tabiki sorun çıkartır. bend comfortline ımı ocak 2010 da aldım ve maşallah daha biryerinden ses dahi gelmiyor bırakın sorunu. arabam 2001 150.000 km de.

ama şu var benden önceki sahibi arabaya mükemmel bakmış. hep yetkili servise gitmiş ve tertemiz kullanmış. benim gibi :)

katılıyorum kesinlikle :tamamdir

« Yanıtla #32 : 24 Eylül 2010, 10:53:56 »

özellikle arabayı alırken bakmadınızmı kısmına çoooooooooook katılıyorum  :tamamdir ya üstün alman teknolojisi işte :)
Asfalt Ağladı beeee:)

« Yanıtla #33 : 28 Eylül 2010, 21:29:50 »
arabamda en ufacık bir sorun yok maşallah,
ama serviste 1 buçuk saat baktırıp kayıtlarını kontrol ettirip rapor çıkartıp aldım,

baktırmadan aldığın her araba sorun çıkarır tabi

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #34 : 15 Kasım 2010, 12:08:45 »
alırken 2-3 ucuza alanlar hep hava basıyo söyle arabada böle ucuza aldım diye sonra yoldan topluyolar arabayı evet 2. el şans işi adam gibi kullanılmış bakımları zamanında yapılmış bi vw adamı yolda bırakmaz toyota mevzusuna ise gülüyorum o mantıktakilere bende renault 9 tavsiye ediyorum.