Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Buyuk projeye adim adim  (Okunma sayısı 15287 defa)

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: Buyuk projeye adim adim
« Yanıtla #28 : 23 Şubat 2006, 18:04:42 »
dediğin gibi vitesler biraz erken gibi.
ilk yapman gereken herhalde kat iptali. aracı kullanan sensin ben  burdan bi video ile ahkam kesmiş olmayayım ama araç rahat nefes vermiyo gibi. borla dan dolayıda bana öyle gelmiş olabilir ...
dv için neler söyleyebilirsin arif. burda çok tartişildi. bov kesinlikle olmaz dv de bile sensör arıza verir gibi.. ordaki kullanıcılar neder bu konuda

video güzel özellikle ilk baştaki  içten çekim. direksiyonun önünede boost gauge koymuşsun herhalde.
gönlündeki tüm modları yapman dileğiyle kazasız günler..
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #29 : 23 Şubat 2006, 20:00:08 »
hayırlı ugurlu olsun...
aman dıkkatlı gıt kaza bela olmasın :)

« Yanıtla #30 : 23 Şubat 2006, 20:51:02 »
dediğin gibi vitesler biraz erken gibi.
ilk yapman gereken herhalde kat iptali. aracı kullanan sensin ben  burdan bi video ile ahkam kesmiş olmayayım ama araç rahat nefes vermiyo gibi. borla dan dolayıda bana öyle gelmiş olabilir ...
dv için neler söyleyebilirsin arif. burda çok tartişildi. bov kesinlikle olmaz dv de bile sensör arıza verir gibi.. ordaki kullanıcılar neder bu konuda

video güzel özellikle ilk baştaki  içten çekim. direksiyonun önünede boost gauge koymuşsun herhalde.
gönlündeki tüm modları yapman dileğiyle kazasız günler..

sanki 5800-7200 arasi buyuk bir guc kaybi oluyor gibi geliyor banada oda buyuk ihtimal cat'dendir cunu cat cok yakin turboya ve nede olsa eski bir cat. oraya cat iptali yapilacak.

su an piyasada yenio bov lar var HKS nin di sanirim iki diyaframli havanin bir kismini disari bir kismini sisteme yolluyor boylece zarar vermiyor arabaya ama fiyati $300 civari. normal bov lar zararli ama yapanlar var ama zarari uzun vadede cikiyor ortaya, coguda umdugunu bulamiyor cunku normal motorun basinci az 5-7psi civarinda.

Ben EVO DV kullaniyorum. $145 odedim. Daha memnun olamazdim anlatamam ne kadar guzel bir sesi oldugunu, en azindan tam benim istedigim gibi bir sesi var.