Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Audi 80 Cabrio 2.6 E  (Okunma sayısı 32800 defa)

Çevrimdışı lyk

Ynt: Audi 80 Cabrio 2.6 E
« Yanıtla #42 : 11 Kasım 2008, 01:28:09 »

Bu aracı görmüştüm. Çok iyi ve özenle bakılmış bir araç. Maslak sanayide 2. kısımda duruyor.

Çevrimdışı Suti

• VW Tech
« Yanıtla #43 : 12 Kasım 2008, 09:03:05 »
Bu aracı görmüştüm. Çok iyi ve özenle bakılmış bir araç. Maslak sanayide 2. kısımda duruyor.

aracı inceleyebilme şansın oldumu hiç?

« Yanıtla #44 : 12 Kasım 2008, 20:17:13 »
RS2 lerin coupesi yok bu S2 herhalde...

Çevrimdışı lyk

« Yanıtla #45 : 13 Kasım 2008, 00:56:33 »
aracı inceleyebilme şansın oldumu hiç?

Motoruna bakamadım. Ama kaporta çok iyi durumda ve iç döşemeler ve göğüste sağlam ve iyi durumda. Benim kaporta ve mekanik ustamın karşısındaki dükkanda duruyor. İsterseniz görmek için yardımcı ustam kanalıyla yardımcı olabilirim. Ancak şu anda İş sebebi ile Antalya'dayım ve 2 hafta kadar kalacağım.

Çevrimdışı Suti

• VW Tech
« Yanıtla #46 : 13 Kasım 2008, 10:22:40 »
Motoruna bakamadım. Ama kaporta çok iyi durumda ve iç döşemeler ve göğüste sağlam ve iyi durumda. Benim kaporta ve mekanik ustamın karşısındaki dükkanda duruyor. İsterseniz görmek için yardımcı ustam kanalıyla yardımcı olabilirim. Ancak şu anda İş sebebi ile Antalya'dayım ve 2 hafta kadar kalacağım.

araba komple kazalı sol önünden sağ arkasına kadar. sol kapı değişmiş, yanlış hatırlamıyosam çamurlukta, hemen hemen her yerinde işlem var, araba zaten komple boyalı ki boyalı olması hiç önemli değil bence...

evet kaporta gercekten çok iyi durumda. iyi incelemişsiniz arabayı.

Çevrimdışı lyk

« Yanıtla #47 : 13 Kasım 2008, 23:56:03 »

İyi de ben arabayı zaten incelemedimki. Ustama gidip gelirken gördüğüm bir araç. Sadece dışarıdan görünen kaportası temiz ve çizgileri yerli yerinde. Hatta içini bile camından bakarak gözlemledim. Aracın boya gördüğü zaten belli ama o yaştaki bir arabanın boya görmesi çok doğal ve bu benim için de önemli değil. Zaten bu yaşta ve performanstaki bir araç için önce motoruna bakmak gerektiğini düşünürüm. En azından benim için öyle.
Anlayacağınız biraz boşuna ve gereksiz bir imada bulunmuşsunuz...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #48 : 14 Kasım 2008, 00:12:37 »
Arkadaşta zaten boyasında değil ağır hasarlı olduğunu söylüyor sanırım..yani şaseye inecek kadar bir hasar yoksa isterse komple kupa değişsin bu da benim için problem değil araç içime sindikten sonra..önemli olan şase
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Suti

• VW Tech
« Yanıtla #49 : 14 Kasım 2008, 10:49:39 »
Ama kaporta çok iyi durumda

eminim bircok kişi bu yazıdan benim anladığımı anlar da o yuzden arac hakkında açıklama yaptım.

zaten şase kule ıvır zıvır içime sinseydi 2-3 ay once almıştım arabayı.