Hoþgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriþ yapýn veya kayýt olun. Aktivasyon epostanýz mý yok?

Gönderen Konu: arkadaþlar bu araç hakkýndaki yorumlarýnýz nedir takas teklifi var  (Okunma sayýsý 6894 defa)

Çevrimdýþý suskun

• Þehir
    Ýstanbul
  • Hamit GÜLSOY
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2010, 00:56:04 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

Çevrimdýþý suskun

• Þehir
    Ýstanbul
  • Hamit GÜLSOY
hiç audi 80 e binen yokmu arkadaþlar?
H.G WORKS

Çevrimdýþý GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Kafa kafayamý takas teklifi yoksa üzerine para vericek misin ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdýþý suskun

• Þehir
    Ýstanbul
  • Hamit GÜLSOY
kafa kafaya razý gibi
H.G WORKS

Çevrimdýþý yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDÝ
    Þehir
    Mersin
   valla senin arabadan daha geniþ ve lüks bir araç , hemde 1.6 dizel. bence uygun ama gene de binip, deneyebilirseniz daha iyi fikir edinirsiniz.

Parça olayýný düþün derim.Çünkü görünen araç piyasada pek yok.Senin aracýn kadar bile yaygýn deðil.

Çevrimdýþý nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    Parça olayýný düþün derim.Çünkü görünen araç piyasada pek yok.Senin aracýn kadar bile yaygýn deðil.

piyasada görünüyor ama kaporto parçalarý sýkýntý olabilir motor parçalarý bulunur ama karar senin
Paylaþtýðýn senindir, biriktirdiðin deðil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BÝLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdýþý suskun

• Þehir
    Ýstanbul
  • Hamit GÜLSOY
anladým teþekkürler tavsiyeniz için
H.G WORKS

piyasada görünüyor ama kaporto parçalarý sýkýntý olabilir motor parçalarý bulunur ama karar senin
       Arkadaþ sanýrým Ankara'da oturuyor.Bizim buralarda ( Ankara'da) bu Audi'den bindebir varsa vardýr.Ankara'da tutulan bir model deðil zaten.

Çevrimdýþý nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
       Arkadaþ sanýrým Ankara'da oturuyor.Bizim buralarda ( Ankara'da) bu Audi'den bindebir varsa vardýr.Ankara'da tutulan bir model deðil zaten.

hým ist.pek çok yerinde görünyor hayýrlýsý olsun onun için
Paylaþtýðýn senindir, biriktirdiðin deðil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BÝLADER SORUN MU VAR :)

4 tane almýþtýk bundan golfte az yakýyor ayný motor olmasýna ramen sadece tek kusuru arkasý dar  onun haricinde  çoook güzel araçlardýr galvaniz saç var bunlarda yani çürümez  hemde audi saðlamlýðý yol tutuþu çok ayrý mk2 golf bunun yanýnda hiç bence ki mk2 hastasýyým ve mk2 dizel kullanmýþlýðýmda var ama bu 80 kasalar gerçekten güzel ben tavsiye ederim  :saygýlar  parça olayýna gelirsek golflerin nasýlsa bununda öyle ;)
« Son Düzenleme: 02 Þubat 2010, 11:12:14 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Parça olayýnda Ýstanbul farklý tabiiki.

Çevrimdýþý MeTHea35

• Volkswagen's
babamýn vardý 88 model 1.6 TD motorlusu konforlu ve rahat araba ama golfteki Seriliði bu araç ta bulamazsýn.
1.6 motor bu kasaya kucuk geliyor bana kalýrsa.çok fazla parça sýkýntýsý çekmezsin piyasada bulunur.ama bu araçta bakýmlý gibi durmuyor kendini gösteren bir araç deðil...

Çevrimdýþý suskun

• Þehir
    Ýstanbul
  • Hamit GÜLSOY
arkadaþlar teþekkürler bayadýr bakýyodum ama vazgeçtim teþekkür ederim golf'üme kýyamadým :)
H.G WORKS