Gönderen Konu: Ankara'da AUDİ Ustası Aranıyor???  (Okunma sayısı 3648 defa)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
Ankara'da AUDİ Ustası Aranıyor???
« : 23 Şubat 2012, 12:20:00 »
arkadaşlar merhaba,çogunuzun bildiği üzere artık ankaraya yerlestım ve audılerımı artık burada servıs ve bakımları yapılacak,bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevınırım.işciliği ve esnaflığı duzgun öldurmeyen guvenılır ve yıllarca devam edebılecegım bır usta servıs vb arıyorum..ve ankarada audı a3 yedek parca aksesuar vb urunlerı parcaları bulabılecegım adres ve kısılerıde paylasırsanız cok sevınırım..şimdiden herkese cok tesekkurler..
erdinç ÖZKAN

Çevrimdışı 006jc332

• Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'da AUDİ Ustası Aranıyor???
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2012, 15:05:17 »
arkadaşlar merhaba,çogunuzun bildiği üzere artık ankaraya yerlestım ve audılerımı artık burada servıs ve bakımları yapılacak,bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevınırım.işciliği ve esnaflığı duzgun öldurmeyen guvenılır ve yıllarca devam edebılecegım bır usta servıs vb arıyorum..ve ankarada audı a3 yedek parca aksesuar vb urunlerı parcaları bulabılecegım adres ve kısılerıde paylasırsanız cok sevınırım..şimdiden herkese cok tesekkurler..
erdinç ÖZKAN
şaşmaz yıldırımlar snaayi sitesinde ŞEF OTO.. muhammet usta var doğuş otodan ayrılma işinin gerçekden ehlidir. Gerçekden bilgili ve konuya hakim ezbere iş yapmayan sanayi ortamı bulunmayan özel bir servistir.Fiyatları işçiliğide gayet uygundur.1733.sokak 28/a 0534 688 39 89

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'da AUDİ Ustası Aranıyor???
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2012, 21:09:10 »
PM attım ;)
quattro