Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: A80 Yumurta kasa  (Okunma sayısı 24138 defa)

A80 Yumurta kasa
« : 05 Nisan 2012, 12:53:43 »
Arkadaşlar merhaba a80 yumurta kasa dizel araç bakıyorum alırken şunu  dıkkat et dıyebılecegınız bişey var mı kullanıcısı fazla yok sanırım çunku görmedım yada tavsıye edıcenız bı araç vag grubundan var mı saolun aracı şehıriçi işe gidip gelmek ve ailce bınmek ıçın bıraz bırazda germany styleee yapmak ıçın kullanıcam ;) bütcem 14 falan saolun

Ynt: A80 Yumurta kasa
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2012, 14:02:43 »
Audi araclarda en cok dikkat ediceginiz aracın eksiksiz ve ezilmemis olması.
Yumurta kasalar turkiyede fazla degil ve dolayısıyla parca sorunu olabilir.
Ozellikle ic aksam ve kaporta parcaları.
Diger konuda cok saglam ve kemikli araclar benim cok hosuma gidiyor ozellikle SW'ları
Mekanik aksam olarak VW grubundaki diger araclarla cogu parcası aynı.

Saygılar
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2012, 16:46:11 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-80-td-ekonomik-arac-isteyenlere-79452324/detay
üstad bu araç uygun bana biraz masrafla toplarım gıbı gelıyor nedır yorum parça sıkıntısı çekermıyım

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2012, 17:21:29 »
ilk attıgın ilanda arabanın sağ ön teker biraz geride bu bir sıkıntı olabilir resim açısındanda olabilir. sağ arka stop kırık bulmak sorun olmaz ama çıkma parası saglam olabilir,bagaj kapagında biraz ayarsızlık var, dış plastik aksamı yerinde bu güzel, içini gördüğünde görüp kaçabilrsin iç resimlerini çekmemiş hiç tursu olma ihtimali var
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2012, 17:22:49 »
ikinci ilan biraz daha toplu ama yıkamadan yeni çıkmıs araba ve gölgede hatalarını iyi kapatmıs olabilir

Yunus EMRE

« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2012, 18:32:09 »
saolasın golf III veya böyle bişey duşunuyorum golften yakıt olarak korkuyorum bu araçlardanda satarken benı çok uzer ve parça olarak benı çok uzer gıbı duruyor yanlışmıyım

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2012, 09:36:14 »
saolasın golf III veya böyle bişey duşunuyorum golften yakıt olarak korkuyorum bu araçlardanda satarken benı çok uzer ve parça olarak benı çok uzer gıbı duruyor yanlışmıyım

çok büyük rakamlara alırsan o rakamların altına satarsın her mala satıcısı deger koyar ama bu afaki rakamlar olmaması lazım

Yunus EMRE

« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2012, 12:42:37 »
üstad sence bu siyah araba rakam olarak nasıl

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2012, 12:45:46 »
üstad sence bu siyah araba rakam olarak nasıl

rakam iyi ama gidip görmek lazım eksiği gediği var mı diye ondan sonra fiyattan kırıp alabilirsin düz fiyata alınır 11 veya 10500 gibi

Yunus EMRE

« Yanıtla #10 : 06 Nisan 2012, 15:16:16 »
nizam sen bu işi biliyosun adamla konuştum telde 11 e duştu bişeyler daha yaparım dedı 10 750 10 800 duşunuyorum sence bu fıyatlara alınırmı alıp borbetlı jant falan yapıp bınmek ıstıyorum ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 06 Nisan 2012, 15:28:38 »
nizam sen bu işi biliyosun adamla konuştum telde 11 e duştu bişeyler daha yaparım dedı 10 750 10 800 duşunuyorum sence bu fıyatlara alınırmı alıp borbetlı jant falan yapıp bınmek ıstıyorum ;)

bu işi bilmiyorum ama 5 senedir bu sitede ki tecrübeler bunları yazdırıyor. adam tok satıcı değil demek ki, araba incelenmeli öyle karar verilmeli borbet jant takarsan 15 yüksek kalır malum yay takacaksın yoksa kelebek gibi olur araba hayırlısı olsun alırsın inş

Yunus EMRE

« Yanıtla #12 : 06 Nisan 2012, 15:32:31 »
tecruberıne istinaden alınabılecek bı araçmı öle sorum hanı bı sıkıntısı yoksa aracın alıp guvenıp bınılecek bı araç mı golf 2 den daha iimidir 2001 saxo vardı ondan ııdır bılıyorumda mk 2 den daha iimidir.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #13 : 06 Nisan 2012, 15:36:48 »
tecruberıne istinaden alınabılecek bı araçmı öle sorum hanı bı sıkıntısı yoksa aracın alıp guvenıp bınılecek bı araç mı golf 2 den daha iimidir 2001 saxo vardı ondan ııdır bılıyorumda mk 2 den daha iimidir.

mk2 den iyidir ( aile kalabalık ise ) motorundan korkma bakımlıysa parça bulunur sen ona bak o sana bir ömür bakar evvadiyelik. güvenilir araç saxo gibi peynir tenekesinden yapılmamıstır hiç yoktan. hidrolik direksiyon varsa daha güzel olur özelliklerde belirtmemiş ama bu hali bile keyiflidir

Yunus EMRE