Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: A6 2.0 tdi  (Okunma sayısı 4208 defa)

A6 2.0 tdi
« : 03 Ağustos 2007, 19:49:25 »
merhaba arkadaslar bu arac belkide dikkatinizi cekmistir.
audi a6 2.0 tdi 140 hp 320 n/m tork.yani yeni kasa passat-golf-jetta ve touranda kullanilan motor.
simdi fiyatini sizlere takdim edeyim.
manuel vioteslinin fiyati 54 bin euro.euroyu 1.75 den hesap edersek 94 bin ytl.
tiptronik sanziman ise 59 bin euro.yine euroyu 1.75 den hesap edersek 103 bin ytl.

birde passatin 2.0 tdi highline foyatlarini inceleyelim.
manuel vitesli 2.0 tdi highline 87 bin ytl.
dsg sanzimanli 2.0 tdi highline ise 92 bin ytl.

arada 3-5 bin ytl fark oynuyor.bu neyin nesidir anlamak istiyorum.ya audide var problem yada passat oldugundan cok daha fazla fiyata satilan bir arac.
simdi dusunuyorum fiyatlar ortada.3-5 bin ytl fazla verip audi kalitesi ve donanimi satin almak varken hemde bir segment ustu bir arac satin almak varken neden insanlar passati tercih ediyor?
bir sorun mu var ortda benim bilmedigim?

yorumlarinizi bekliyorum bu konuda kafam epey karisik.

saygilar.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: A6 2.0 tdi
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2007, 20:00:26 »
aslında dedıgın gıbı aradakı fark sınıfa gore baya az.
passat hıghlıne donanımında bı a6'nın fıyatı yaklasık 65bın euro.oda senın kurunla 115bın ytl edıyor.
aradakı fark 23bın ytl'ye cıkıyor ;)

« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2007, 00:49:03 »
aslında dedıgın gıbı aradakı fark sınıfa gore baya az.
passat hıghlıne donanımında bı a6'nın fıyatı yaklasık 65bın euro.oda senın kurunla 115bın ytl edıyor.
aradakı fark 23bın ytl'ye cıkıyor ;)

sevgili kardesim ben her iki aracinda donanimlari epey inceledim en ufak detayina kadar.fakat audi de olmayipta passatta olan bir kac donanim var.ayni sekilde passatta olmayipta audi de olan bir kac donanim var.
verdigim fiyatlardaki araclarin donanimlari birbirine esit sayilirlar.onun icin fiyatlari ekledim.

saygilar.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2007, 07:44:53 »
ok o zaman ;)
zaten benım dedıgım fıyattada a6 ve passat ıcın az bı fark avr ama senın dedıgıne gore cok tabıkı