Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: uygun dizel araç aranıyor  (Okunma sayısı 16414 defa)

uygun dizel araç aranıyor
« : 09 Mayıs 2010, 19:34:02 »
uygun düzgün araç aranıyor hasarlı yada mekanik arızalıda olabilir markalar audi vw seat hiç farketmez yeterki 1,9 TDİ olsun
audi a4 vardı o kesin başkasına satılıyor tabi yarın net belli olcak adam almaz ise biz alıcaz ama ne olur ne  olmaz kısmet artık olmaz ise acil araç arıyorum  ben birtane vento buldum bursada sizde bakın nasıl fikir verin
 Volkswagen > Vento > 1.9 TDi > Böyle Vosvos Gördünüzmü ? #25163993 - sahibinden.com
bu vento aaz motormuş yani 75 hp 1.9 TD sizce nasıl 90 hp olsa gene bi nebze iyi ama seat ile hemen hemen aynı para fark yok
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2010, 20:04:25 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Ynt: uygun dizel araç aranıyor
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2010, 18:23:29 »
güncel  
bu araç nasıl sizce ? Seat > Cordoba > 1.9 TDi Vario Signo > 2001 MODEL Ä°LK SAHÄ°BÄ°NDEN #25064208 - sahibinden.com

modelli özellikli bir araç hemde stationwagon tam aile arabası yazın memlekete gitmek için ideal çift airbag yarı dijital klima var abs var vs... bu da ön planda
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2010, 20:03:30 Gönderen: car wolf »

« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2010, 21:53:16 »
Tam dayaklıksın.. :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2010, 23:06:59 »
Tam dayaklıksın.. :bekleriz:
neden lan gti içinmi ??? dizel araba alcam benzinli bitirir beni

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2010, 23:36:36 »
güzel lan. tam aile arabası. sevdim.  :saygılar

« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2010, 23:43:30 »
güzel lan. tam aile arabası. sevdim.  :saygılar
aynen yarın işten izin alırsam giderim bakmaya güzel makine ve çok ucuz okadar özellik olmasına ramen vw den bir fark yok polo stw un seat cordoba vario versiyon ama daha lüks ü  pololarla aynı fiyat  kaskoda yaptımı ohh deyme keyfine araç hep servis bakımlı imiş

« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2010, 00:43:45 »
Seat > Toledo > 1.9 TDi Magnus > 99 model sahibinden orjinal 102.000 km de cok temiz #21215495 - sahibinden.com

sedat bak tam senlik bir araba buldum sahibinide taniyorum cok iyi biridir :D

« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2010, 13:09:08 »
İlahi aydın abi.. :D

Abi var birkaç Dizel Mk1 Mk2 gel Msn ye biraz bızıklayalım.. ;)
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2010, 19:06:43 »
Seat > Toledo > 1.9 TDi Magnus > 99 model sahibinden orjinal 102.000 km de cok temiz #21215495 - sahibinden.com

sedat bak tam senlik bir araba buldum sahibinide taniyorum cok iyi biridir :D
gördüm abi görmez olurmuyum ama cordoba uygun o yönden aklımızı çekdi birde stw  :melek:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2010, 21:42:11 »
Sedat tek kapı GTD var az biraz kaporta işi var ama 10 numara orj bi GTD sahibindede..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2010, 21:42:59 »
Link varmı abi? ???
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #12 : 11 Mayıs 2010, 23:08:30 »
azizim bu arac orjinal derken neyi kastettin anlayamadim yakindan gordun mu bu araci ? resimlerde bayagi bi dokuk gibi duruyo. yanlis anlama tenkit maksatli sormuyorum sadece merak ettim :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 11 Mayıs 2010, 23:48:26 »
azizim bu arac orjinal derken neyi kastettin anlayamadim yakindan gordun mu bu araci ? resimlerde bayagi bi dokuk gibi duruyo. yanlis anlama tenkit maksatli sormuyorum sadece merak ettim :)

Resimlerde görülen orjinal aksesuarlara göre yorumluyoruz tabi küçük resimler ve canlı arasındaki masraf farkı mutlaka olacaktır...

Genel bakış KUPA nın hatları ve karoserin birleşim çizgileri. Sonra Araç GTD olarak ilanda ve buna göre GTD de olması gereken aksesuarlar. Ana göğüs orta konsol ve götergeleri, Direksiyon,Koltuklar, Kapı döşemeleri ve kolçakları, bagajdaki pandizotlar, Ön cam direklerindeki özel rüzgarlıkları gibi aracın orj. durumda olduğunu gösteren parçaları..