Gönderen Konu: SİLİNEBİLİR mk1 için eski kısa tip tampon arıyorum  (Okunma sayısı 4655 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
BULUNMUŞTUR SİLİNEBİLİR
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2009, 21:29:25 Gönderen: panik »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ankarada çıkmasına 250 YTL diyolar crom tamponların hiç arama.... İstanbuldaki VW parçacılarını ara takım sıfır 160 YTL falandı...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
nerdedir abi? yıldız sanayi diye bi yerden bahsediyorlarlardı. hurdacılarda filan mı?
http://www.vwtr.net/forum/golf-i/golf-i-karisik-fotolar-t348.255.html
erhan adlı kullanıcının gönderdiği 18. sayfadaki ilk fotodaki tamponlardan, doğru anlaşıldı di mi patron?
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2008, 13:34:02 Gönderen: panik »

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
tamponları aramaya halen devam ediyorum, bi yerde ankarada buldum ama ön taraf iyi durumda değildi, yan plastikleri de yoktu 100 lira dedi hurdacı... almadım, ma keşke alsaymışım diyorum şimdi.... :-\

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
nereye bakılası, ankarada?
eski tip tamponlar
orijinal aynalar

Aynalar nasıl ayna içerden kumandalımı yoksa bayrak aynamı ? ? ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
gökhan aynaları buldum, senin mesajını da gördüm... ben biraz sabırsız bir adamım, istediğimi aldım, bekleyemedim forumdan cevap...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
valla sonunda murat 131 tamponu alıp takacam o olacak, yok bu tamponlar hiçbiyerde ya!! :(

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
sen bu konu başlıklarını tek bir yerde açsan daha iyi olmaz mı sayfa sanki sadece senin mk 1 in için açıkmış gibi

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
sen bu konu başlıklarını tek bir yerde açsan daha iyi olmaz mı sayfa sanki sadece senin mk 1 in için açıkmış gibi

O_O adam 2 tane başlık açmış benim görmediğim başka başlıklarmı var acaba...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
iki başlık nerde abi?

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle