Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo şanzıman  (Okunma sayısı 4843 defa)

polo şanzıman
« : 01 Eylül 2007, 07:29:04 »
arkadaslar bende 80 model mk1 1.1 cl motora sahıp bır arac var ve yapılan arastırma sonucu 98 ve 99 polo sanzımanları takılabılınıyormus ama ben bır kac tane buldum pahalı geldı 600 ytl daha ucuz olan veya bılen arkadaslarımın yardımlarını beklıyorum tesekkur ederım sımdıden
VW GOLF R 32

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
Ynt: polo şanzıman
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2007, 07:38:13 »
hocam cikmaciklar anasini gozunun...bir ton para isterler...80 model mk 1.1 cl sanzimani ufak farklilik gosterir.. ben sana uyacak bazi kodlari yazayim...

MA
MS
MW
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2007, 07:42:08 »
Bunlarin disinda 6n degil de daha eski polo codlari da uyar..Hurdacilarda zaman zaman bulunur

8P, AHD gibi kodlu sanzimanlar senin isini gorur diye tahmin ediyorum...
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2007, 02:32:51 »
eskı bır polo sanzımanı buldum ama dızel 92 model poloya aıtmıs acaba olurmu fıyatıda uygundu zannedersem 300 dedı

bu kodlar konusunda daha detaylı bılgı verırmısın acaba mesela kod meselesı nereden nasıl anlasılıyor ben bılmıyorumda

bursa karakas otoda var gel takayım dıyor hakan abıde senınkını alırım dıyor sana yenı sanzımanı takarım dıyor 1000 ytl ye 5 ılerı sanzımanla cıkarsın dıyor dukkanımdan ama paraya bakarmısın :)
VW GOLF R 32

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2007, 02:40:16 »
1000 YTL 'ye komple motor alırsın ne şanzumanıymış bu.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2007, 11:42:55 Gönderen: G60 »
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2007, 12:38:45 »
1000 ytl :bekleriz:

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2007, 14:09:35 »
Ya o adam varya tam sopalık harbiden...  Anasının karnında ınga değil paraaaaaaa diye çıkmış... Acayip sinir abi allah insanı para ile ıslah etmesin... Onun yanında duran uzun boylu bi genç var o gerçekten iyi biri ama esas patron o değil...

« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2007, 20:09:11 »
hakan abi sahıbı ve guzel ınsan ama onun ınsan oldugu saatı denk getırmelısınız gecen ben malzeme aldım ve fıyatını yarı yarıya verdı sasırdım ama sanzıman konusunda 10 ytl bıle ındırmedı ındırmem dedı adamın deposunda ortalama 10 tane 80 ve 90 model hurda golf var 2000 ustude bulunuyor ama parca olarak ama adam tek ve boruda onun elınde ıstedıgı gıbı calıyor
VW GOLF R 32

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2007, 00:14:58 »
Valla sen bursada saatini tutturamassan bizler hiç tutturamayız... :)  Yazık okadar çok malzeme arayan var ama onun elindekiler yüzünden hiç kimse işini göremiyo....   Bende parça ararken faiş rakam gördümü almamayı tercih ediyorum ve artık zamanda böyle bırak yatsın elbet bigün başka yerden daha iyisi daha ucuzu çıkar...