Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 6n sis farı  (Okunma sayısı 17960 defa)

polo 6n sis farı
« : 28 Mart 2007, 19:17:55 »
Arkadaşlar ısrarla polo 6n sis farı aramaktayım, mümkünsede 2. el istiyorum, cevresinde satan, etrafta denk gelen olurda haber verirse cok sevinirim, ilgilenecek herkeze simdiden cok teşekkürler :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
Ynt: polo 6n sis farı
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2007, 22:08:34 »
Metin' cim arabayı yine satmaktan vazgeçti
bende çok sevindim bu düşüncesine
bugün konuştuk telefonla aracı tekrar revizyone girecek bazı değişiklikler yapacaz inşallah
sisleri araştırıcam abi bende aklımdasın ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #2 : 28 Mart 2007, 22:55:47 »
eyvallah Tuncum saolasın kardeşim, güzel bir revizyonla 2 sene daha binerim ben bu gidişle :) tesisatada ek yapcam heee :) şşşşşşşşşşşş :)

« Yanıtla #3 : 28 Mart 2007, 22:58:08 »
yine mi vazgeçtin abi,

golf aldın sandım  :)

« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2007, 00:57:29 »
yine mi vazgeçtin abi,

golf aldın sandım  :)

Abim golf V aldık yegene, ben corsa dti alcaktım vazgectim, abim gerek yok dünya para verip arabadan inip arabaya binmeye, satılırsa satılır tamamen vazgecmis deilim ama istedigim parayı alana dek satmıcam :)

« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2008, 17:08:29 »
arklar yeni konu acmak istemedim ben de 99 poloma sis arıyorum.bulabilirmiyimki 2. el filan.(99 polo 6n)

« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2008, 18:58:33 »
arklar yeni konu acmak istemedim ben de 99 poloma sis arıyorum.bulabilirmiyimki 2. el filan.(99 polo 6n)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2008, 19:16:14 »
İkitelli atatürk sanayideki çıkmacılara bak bikaçtane görmüştüm polocu osman diye biri var sorsan gösterirler.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2008, 18:38:13 »
İkitelli atatürk sanayideki çıkmacılara bak bikaçtane görmüştüm polocu osman diye biri var sorsan gösterirler.
cok saolasın ama istanbullu dedilim.eskişehirliyim.eskde bulmakta bya bi zor galiba :S

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2008, 19:42:52 »
hımm Ankara taraflarına bakabilirsin forumdanankaralı arkadaşlar var onlar biliyodur beliki bi danış
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2008, 23:06:09 »
mesela kime dan
hımm Ankara taraflarına bakabilirsin forumdanankaralı arkadaşlar var onlar biliyodur beliki bi danış
cok saolasın ya ilgilendiğin için.ankaralı kim varki benim pek tanıdım kimse yokta sitede  :-X

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #11 : 13 Kasım 2008, 23:53:34 »
http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/vw-hurdacilar-t124.0.html
bak bu konu altında birkaç isim var sanırım, Erhan, G60 ve corrado g60 nickli üyelerimizin daha detaylı bilgileri vardır muhtemelen

« Yanıtla #12 : 14 Kasım 2008, 00:04:38 »
Bende 6n2 var sislerden biri kırık elinde olan varmı arkadaşlarr

« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2008, 17:21:14 »
banada komple 6n2 sisi lazım
Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Mechule giden bir gemi kalkar bu limandan.