Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6N orjinal jantları  (Okunma sayısı 4630 defa)

Polo 6N orjinal jantları
« : 30 Temmuz 2007, 19:44:05 »
Merhaba arkadaşlar 96 model Polo 6N aracımın orjinal jantalrını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Polo 6N orjinal jantları
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2007, 13:02:07 »
bende aynı jantlardan arıyorum kuzenimin aracı için.Sanayi ve cıkmacılarda  bulunur aslında
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2007, 23:07:31 »
aramadığım yer kalmadı sefaköyüe kaldırdılar neyse aramaya devam bulursam haber veririm etrafı jant görmeye başladım az kaldı

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2007, 00:24:50 »
sefaköyde dağılan hurdacıların yarısı esenyurda taşındı bilgin olsun.Fatih ve evren oto sanayi civarına bakabilirsin yolun düşerse
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2007, 20:50:31 »
teşekkürler bi bakıyım haftasonu

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2007, 20:55:25 »
Serkan bey siz nerede oturuyorsunuz :)

« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2007, 01:18:22 »
halanın evine takın :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2007, 01:43:59 »
ehehehe :D
yahu bende diyorum kime benzetiyorum : P ehehe
bakıorum fotoya alalal olabilirmi yok diom taze değildir..yengem görmesin kıskanır vallahi :D
heryere baktım bi jant bulamıyorum abi ne kıymetliymiş böyle yahu
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2007, 01:47:23 Gönderen: suggestion »

« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2007, 12:35:03 »
Arkadaslar ikitellide dolapdere oto sanayinin icini mutlaka dolasın, bulacagınızı düsünüyorum :) sayısız cıkmacı var orada...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2007, 15:48:15 »
Metin abi bikaç tane buldum tanıdıklardan bakalım yabancıya gitmeyelim :) olmadı her türlü gidices

« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2007, 19:10:01 »
Ok abim, aslinda celik jant tabir ettigimis alasimli jantta cok bulunuyor orada cikma ondan da bilginiz olsun...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......