Gönderen Konu: Passat B5,5 orjinal cd çalar aranıyor  (Okunma sayısı 10674 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Passat B5,5 orjinal cd çalar aranıyor
« : 25 Kasım 2008, 11:43:54 »
Merhaba arkadaşlar.2001-2005 arası üretilen Passat B5.5 Exclusive ve Highline da standart olarak sunulan cd çalar aranmaktadır.2001 comfortline passata takılacaktır.İlginiz için teşekkürler.

Temsili fotoğraf:
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2008, 11:49:41 Gönderen: Halil Kara »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: Passat B5,5 orjinal cd çalar aranıyor
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2008, 11:54:30 »
Yeni tip rcd serisinden düşünürsen gınla var piyasada Halil
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2008, 12:00:51 »
Yeni tip rcd serisinden düşünürsen gınla var piyasada Halil

Teşekkür ederim.Yeni tipler bu kasaya olur mu bilmiyorum, olsa bile nasıl durur merak etmiyor değilim :) Benim istediğim model bu.Bulamazsam yeni kasanın rcd serisine bakarız artık.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2008, 12:04:15 »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2008, 12:10:35 »
en son yolladığım çok kullanışlı hemde sıfırmış fiyatıda çok güzel

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2008, 12:55:06 »
Teşekkür ederim ilgin için.
Yeni kasanın cd çalarları çok güzel ve kullanışlı fakat B5.5 kasaya B6 nın cd çaları olur mu bilmiyorum.Hiç görmedim kullanan birisi.Sadece uyumlu olması da yetmiyor görünüm olarak nasıl duracak o da önemli :)

Vermiş olduğun linkteki audi teyp-cd çaların renklendirmesi vw deki gibi koyu mavi-kırmızı uyumlu mu?Orjinal bu cd çalarları aramamın en önemli sebebi gece renk ambiyansını bozmamak için.
Tekrardan teşekkürler.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2008, 13:39:41 »
Evet bu teybin ışığı %98 ihtimalle sadece kırmızı olması lazım...Çok uyumlu ve mükemmel olur bence hem kaset hem cd gerçekten güzel olay..Rica ederim ne demek güzel bişey alman içinğraşıyouz..Ama şunuda belirtmeden edemicem rcd serisinin dış görünüşü bu baktıklarımızdan daha basit görünüyor sanki, senin aracının konsoluna gitmeyebilir.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2008, 13:41:40 Gönderen: suggestion »

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2008, 14:20:02 »
Evet konsolla uyumu nasıl olur bende merak ediyorum.Sanıyorum çok abes görünür :)
Vermiş olduğun Trabzondaki ilanı aradım.Benim aradığım cd çalar için 1000 liranın üstünde fiyat olur dedi.Fakat o farklı birşey önerdi.Bagaja orjinal 6 lı cd changer koyalım dedi.Bu cd changer i teypteki cd butonu ile kontrol etmek mümkünmüş.Bunun için de 500 lira fiyat verdi.Fakat ben onun uyumlu olarak kullanışlı olacağını sanmıyorum.

Birde şöyle birşey dikkatimi çekti.Yine yeni kasa için orjinal dvd-cd oynatıcı.Bunu takarsak çok da abes görünmez diye düşünüyorum.Tabi en önemli sorun bunu takarsak tam olarak şu an kasetçaların olduğu yere oturur mu ve soketleri uyumlu mıudur bunu öğrenmek lazım.
http://www.sahibinden.com/orjinal_caddy_passat_jetta_golf5_multimedyaWQQaXQQ10227425WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=2

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2008, 14:59:44 »
Halil en güzeli bu aslında tabi bütçeni bilmediğimden ortalama bişeyler çıkartmaya çalıştım yoksa parayı veren düdüğü çalıyor :)

o iki yolladığım ilan arasında ben 2. kaset ve cdli olanı tercih ederdim.6lı changer olayına gelince daha önce kullanınmı bilmiyorum sony  ve pioneer kullandım ben bi zaman 6 cd ile kapasite sınırlı olduğundan seyir halinde iken cd değiştirmek istediğinde araçtan inip bi 3 - 5 dakikanı ayırman gerekicek bunun için ve çukur ve sert girilen tümseklede atlama yapacaktır..ayrıca dikkat et cd changerların 100-150 ytlye satılanlarınınbirçoğunun multimedya kablosu bulunmuyor işte o kablo bi changer parsı daha bilgin olsun :)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2008, 15:13:22 »
Halil en güzeli bu aslında tabi bütçeni bilmediğimden ortalama bişeyler çıkartmaya çalıştım yoksa parayı veren düdüğü çalıyor :)

o iki yolladığım ilan arasında ben 2. kaset ve cdli olanı tercih ederdim.6lı changer olayına gelince daha önce kullanınmı bilmiyorum sony  ve pioneer kullandım ben bi zaman 6 cd ile kapasite sınırlı olduğundan seyir halinde iken cd değiştirmek istediğinde araçtan inip bi 3 - 5 dakikanı ayırman gerekicek bunun için ve çukur ve sert girilen tümseklede atlama yapacaktır..ayrıca dikkat et cd changerların 100-150 ytlye satılanlarınınbirçoğunun multimedya kablosu bulunmuyor işte o kablo bi changer parsı daha bilgin olsun :)

Teşekkürler.
Bütçem çok fazla değil.Açıkcası 400-500 lira bu cd çalarlara para vermek pek akıl karı değil.Çünkü piyasada 400-500 liraya sony-pioneer birçok cd çalar mevcut daha yüksek çıkışlı.Fakat ben aracın gece aydınlatmasındaki ambiyansı bozmak istemiyorum.Farları yakınca aracın içi uyumlu olsun koyu mavi-kırmızı orjinal renkleriyle kalsın istiyorum.
Nasip olursa bu hafta içinde 2001 passat buldum yine önceki kullandığım gibi 1.9 tdi.Almaya karar verdik.Önceki aracım benim değildi dayımın aracıydı ve emanet kullandığım için herhangi bir değişiklik yapmıyordum araç üzerinde.Bu hafta nasip olursa Kocaeline geleceğim aracı almaya.Yavaş yavaş kendi zevklerimize göre yapıcaz aracı.Şimdiden hazırlık yapıyorum :)
Bakalım artık araştırmaya devam edicez.
Hoşça kal.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2008, 16:14:57 »
Hayırlısı olsun gönlünce olsun herşey

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2008, 23:48:04 »
Hayırlısı olsun gönlünce olsun herşey

Allah razi olsun, Allah herkesin gonlune gore versin insallah.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2008, 14:36:29 »
Halil aradığın cd çalar comfortline passata olmaz bence.
comfortline da climatronik üst kısımda, teyp onun hemen altında ve en altta boş bir göz var.
ve bu boş göz teyp ve climatronik e göre daha geniş. bunu takınca kenarlarda boşluk olacak ve görüntü olarak hoş durmaz. ama boşlukları kapatacak bir parça orjinalinde varmı bilmiyorum.
Highline da dikkat edersen climatronic altta ve üstteki cd çalarla aynı genişlikteler.

benim sana tavsiyem orjinal teybin yerine kaliteli bir mp3 çalar takman. ben pioneer taktım, gece ambiyansı eskisi gibi. koyu mavi ekran ve kırmızı tuşlar. mp3 çalarıda göğüslüğe uygun olması için siyah renk seçtim. herhangi bir kablo kesme veya kablo sıyırma gibi bir işlemde yapılmadı.

İnşallah herşey gönlünce olur kardeşim.