Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Mk3'e aksesuar arıyorum  (Okunma sayısı 4650 defa)

Mk3'e aksesuar arıyorum
« : 15 Ağustos 2008, 21:20:24 »
arkadaşlar öncelikle şunu belirteyimki Golf 1 hevesimi ertelemek zorunda kaldım.Elimde olmayan askerlik sebebi ile,her an tutup kolumdan askere götürebilirler ;D O yüzden boş durmamak adına elimdeki Mk 3'ümle oynamak istiyorum. Logosuz ön panjura ihtiyacım var,nereden bulabilirim :sevgi:

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Mk3'e aksesuar arıyorum
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2008, 21:58:41 »
Balgat Finspeed'de var.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2008, 23:27:40 »
sağol Osman. ama oranın yerini tam olarak bilmiyorum b itarif eder veya adres verirsen çok sevinirim ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2008, 23:35:16 »
sağol Osman. ama oranın yerini tam olarak bilmiyorum b itarif eder veya adres verirsen çok sevinirim ;)

askere gidiyorsan ugrasma :)) sadece yüyür vaziyette bırak gelince devam et  :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2008, 00:12:46 »
spoiler var işine yararmı mk3ten çıktı

« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2008, 00:17:15 »
orjinal bagaj üstü spoilerim ve ön tampon altı spoiler'im sağlam çok şükür ;D Logosuz panjur bulup angel takıcam onun için arıyordum ;) ama varsa bildiğin işime yarayacak parça haber verirsen sevinirim Ahmet. Mesela konsulün altındaki boşluğa giren cd'lik felan hiç fena olmazdı :D

« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2008, 00:51:36 »
:)
Sorarım Rasim Abi var mk3ü var belki onda vardır.
bnm kuzende var spoiler ama apachi bişe :D

« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2008, 00:53:49 »
nasıl bişeyki o ya,merak ettim şimdi ::)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2008, 11:14:39 »
Valla nasıl tarif edeyim bilmiyorum ki, eski yerinden taşındılar.

Konya yoluna çık, demirköprüye dön karşıya geç sağında DYP binası olacak, tünelin altına gir onuda geç, bir sonraki tünele girme sağa yanaş. Sola dön oradaki kavşaktan düz git. Askeriye falan olacak sağında. O yolun biraz ilersinde ışıkların olduğu sokakta solda görebilmen lazım.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı GOLF///

• Varsa yoksa MK///
« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2008, 02:41:03 »
istanbul aksarayda ercüde fk var 100 lira civarında olması lazım ister karbon ister mono siyah
O Herşey... MK3

« Yanıtla #10 : 27 Ağustos 2008, 07:42:37 »
Aksaray'a gitme şansım yok ama Osman'ın tarif ettiği finspeed'e bi uğrayacam. Bayrama doğru GTI'ıma kavuşuyorum.2 aydır yok ve ben onu çok özledim. Oğluma şöyle güzel bir angel alıp logosuz panjurunuda takayım.Eğer istediğim gibi bir kaş ayarlayabilirsem sinirli bakışlarıyla daha çekici bi hale getiecem benim çapkını:D