Gönderen Konu: MK1 Golf GL, GLS, GTI  (Okunma sayısı 17598 defa)

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
Ynt: MK1 Golf GL, GLS, GTI
« Yanıtla #14 : 08 Mart 2009, 12:13:29 »
gormek ısterdım varsa boylebır araba

güngören garage 59, aladdin abi arac orda yatıyo hala ısteyen görebılır sızınkılerden farklı bıraz ıc dösemesı falan ısteyen bana ulasır bırlıkte gıderız bakarız..

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Mart 2009, 15:59:17 »

güngören garage 59, aladdin abi arac orda yatıyo hala ısteyen görebılır sızınkılerden farklı bıraz ıc dösemesı falan ısteyen bana ulasır bırlıkte gıderız bakarız..
Bu Pirelli modelinin farkları nelerdir?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2009, 16:12:14 »
Pirelli modelinde 1,8 DX motor kullanıldı ve Pirelli sponsorluğunda küçük bodykit uygulamsı ve Pirelliye özel 14" jantlar kullanıldı... Kasa olarak 1983 2 ve 4 kapı olarak üretildi...

Binevi VW mk1 seri sonu olarak bu modeli üretti almanya fabrikalarında..
« Son Düzenleme: 08 Mart 2009, 16:17:51 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Mart 2009, 19:01:36 »
,...,,,

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Mart 2009, 10:47:48 »
sarı mk 1 :tamamdir
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Mart 2009, 00:42:25 »
http://www.sahibinden.com/golf---mk_1----93WQQaXQQ13109914WQQpXQQdisplayitem

Fiyatı bütçene göre uçuk ama güzel görünüyor
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Mart 2009, 18:38:39 »
Cihan abiyele oğuz abinin gösterdikleri tam senlik ilker abi ama bu sarı araba önceden satılıktı 7000TL tekrar satılık milleti hiç anlamıyorum ne var sanki elindekinin kıymetini bilsek bizim türk milletimiz ne yazıkki böyle her sene sıfır araba istiyorlar ama alman usulü olsa malımızın kıymetini bilsek DÜNYA bizim olurdu DÜNYA ! ! !
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #24 : 19 Mart 2009, 18:54:48 »
Bizim insanımızın içinde Amerikina kanı var gökhan... Müsrif tüketiciyiz... Alırız kullanırız bakmayız resmen içine ederiz ve bulunmaz hint kumaşı gibide satmaya kalkarız...  İçimizdeki Almanı ortaya çıkarmak lazım :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Mart 2009, 19:29:08 »
saolun :) erşan abiyle bunları zaten irdeledik ya :) sahibinden ve araba.com 7/24 gozetim altında :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Mart 2009, 19:31:06 »
Ne kadar dogru söylüyosun Ersan abi ama gelde bunu yurdumun insanına anlat aa tabi aramızda gerçekten çok bilinçli ve aynı zamanda malının kıymetini bilen yurdunun kalkınmasını isteyenlerde var onların haklarını yemiyelim benim milli güvenli hocam var efendim neymiş TÜRKİYE kalkınması için yabancı arabalar almayın neye binelim kuş serisinemi ama kendisinin altında son model ford var neymiş ayşe ablamızın emine bacımızın alın teriyle ürettiği kıyafetleri giyin ama kendi lacoste takılıyo işte ben bunu anlamıyorum ne güzel söylemiş atalarımız ''Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol'' ! ! !
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Mart 2009, 23:55:29 »
Sarıyı çok beğendim yüzeysel olarak, tabi araştırmışsınız ayrıntıları sizde  ;)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..