Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MK1 ARIYORUMMMMM ACİLLL YARDIM EDİNNN 1,6 GLD  (Okunma sayısı 3073 defa)

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
MK1 ARIYORUMMMMM ACİLLL YARDIM EDİNNN 1,6 GLD
« : 23 Ekim 2008, 10:53:38 »
Arkadaşlar 20 günden beri yazıyorum ama bana  kimse yardımcı olmuyor neden ama
lütfen beni üzmeyin

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: MK1 ARIYORUMMMMM ACİLLL YARDIM EDİNNN 1,6 GLD
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2008, 14:10:37 »
Yakın çevremde inan satan olsa GLD hemen söylerdim sadece 3 kapı GLS var oda baya orjinal ellenmemiş bir araç.. Gümrükten alınmış ve üstten bir boya görmüş tabi ifak tefek boya kusurları oluşmuş ama 200-300YTL den fazla tutmaz onlar... Bidaha zevke göre işler çıkar...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2008, 15:05:14 »
ustacım tşkler ama ben benzinli kpğ li araçtan bıktım ondan dolayı yakıt az olduğundan dolayı  dizel araç istiyorum  ilgin için teşekkürler

« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2008, 22:21:39 »
  Çok haklısın arkadaş. LPG ' mi? Aman  uzak dueun arkadaşlar. Aracınızın biyerini kırmak mı istiyorsunuz?Yolda kalmak mı istiyorsunuz?Marşı yemek mi istiyor sunuz? Motoru yemek mi istiyor sunuz?Yani en sonunda kısaca delirmek mi istiyor sunuz? Çözüm  LPG...   Aha da lpg'ye  :bekleriz: :t >:(
Forza Diesel  :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2008, 13:09:44 »
Bu yakıt kirliğinde hepsi aynı bence... Enjeksiyonlusuda dert dizelide dert tüpü de dert... Yakıt yüzünden sorun yaşamayan birini bulmak çok zor TR de... Sözde tüm akaryakıt istasyonları denetimde ama pompacı arkadaşlarla bir sohpet ediverin bakın ne dolaplar dönüyor bu konuda....
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2008, 14:04:13 »
Benzin veya dizel neyse de LPG adamı gerçekten fitil ediyo arkadaşlar.Hiç tavsiye etmiyorum.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2008, 17:29:58 »
Benzin veya dizel neyse de LPG adamı gerçekten fitil ediyo arkadaşlar.Hiç tavsiye etmiyorum.

Evet çevremde TÜP olayından çok sorun yaşayan var ama bunun sorumlusu sanırım üretici ve uygulayıcılar....

Kaliteli bir markayı gerçek ustalar uyguladımı sorun yaşanmıyor... Ama sanayide önüne gelen usta neolduğu belli olmayan markaları uyguluyorlar araçlara ve havalar soğudumu sabah tüplü aracı yerinden kaldırmak imkansız oluyor...

İşin saçmalığı benim aracada takalım diyenler var ve 450YTl ye hallederiz diyolar bende sen bana takacağın sistemi bi anlat baştan ona göre düşünürüm diyorum... 

Adam lar kolay diyor Gaz kelebeklerinin önünden yada K-Jetronik in yan tarafından gireriz sorun olmaz diyolar.... Bende sen bu arabayı o şekilde çalıştır anahtarını teslim ederim diyorum...