Gönderen Konu: MK 3 LOGASIZ PANJUR LAZIM ARKADAŞLAR  (Okunma sayısı 2594 defa)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
MK 3 LOGASIZ PANJUR LAZIM ARKADAŞLAR
« : 10 Ekim 2011, 15:31:40 »
arkadaşlar nerden temin edebiliriz lagosuz panjuru bilgisi olan varmı :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: MK 3 LOGASIZ PANJUR LAZIM ARKADAŞLAR
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2011, 15:55:30 »
http://www.sanalpazar.com/Vw-Golf-Mk3-Logosuz-Panjur__isp1724189

buradan 12 taksite kadar çeşitli ödeme kolaylıkları ile temin edebilirsiniz

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2011, 14:49:33 »
sağolası dostum ürünü aldım sıra gelgi beklemeye :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2011, 23:55:24 »
hocam ürün kargoda,sanalpazar.com a girip kargoyu takip edebilirsiniz. ancak sizin adresinize  dağıtım pazartesi ve perşembe günleri varmış.  en azından yurtiçinin sisteminde öyle görünüyor. ürün elinize perşembe günü geçerse bunu benden bilmeyin :)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2011, 01:22:25 »
ürünü aldım kavuştuk en sonunda lagosuz panjura ama biraz pahalı :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2011, 02:11:58 »
öncelikle hayırlı olsun,ancak bir konuda bilgimi sizinle paylaşmadan geçmekte istemiyorum.öncelikle size verdiğim ürünle beraber fişinizide aldınız sanırım. O aldığınız üründe ben devlete 15 lira vergi ödüyorum,yani sizin 90 liraya aldığınız ürünü ben 75 liraya satmış oluyorum. Sizin indirimli kargodan (13 lira farkediyor) ve 12 taksit (hiç vade farkı ödemeden) seçeneğinden faydalanabilmeniz için ben 5 lirada komisyon veriyorum. Yani 70 lira elime geçen para olmuş oldu. Bu panjurun 50-60 liraya satıldığı dönemde dolar 1.2 TL iken şu an 1.85 lira! Bu hesaba göre ben ucuz vermiş oluyorum :) Üzgünüm ama yasal olarak bu ürünü daha ucuza verme şansımız yok malesef. Ben bu ürünü söz verdiğim için Mk3 kullanıcıları çok istediği için getirttim,sonuç olarak son serisi bundan 14 yıl önce üretilmiş bir arabanın parçasını satmak ne kadar zordur az çok tahmin edebilirsiniz. Nakit para vererek 50 tane getirttiğim bu üründen 40 tanesi hala depomda ve ben her ay kira,vergi,elektrik,su,ısınma,bağ-kur gibi masrafları ödüyorum... Yani sizin aldığınız o üründe benim hiç bir kazancım yok buna emin olabilirsiniz. Bu kadar şeyi söylememin tek nedeni o kadar sıkıntı çekerek getirttiğim bu ürünleri sizlere ulaştırdıktan sonra bir teşekkür beklerken böyle tepki almanın beni üzmesi. Bu malzemelerin parası ödendikten sonra yurt dışındaki fabrikadan limana taşınması,gemiye yüklenip Türkiye'ye nakliyesi,limanda inip antrepolara taşınması,izinlerin düzenlenip,vergilerinin ödenmesi gümrükten çıkartılması ve bu süreç içerisinde çıkan ardiye masrafları. Tekrar İstanbul'dan Ankara'ya nakliyesi o kadar çok masraf çıkartan,uğraştıran,evrakların ve telefon trafiğinin içinde boğduran işlemler ki onun stresi bile insana yeter. Ben bu kadar sıkıntıyı hem bu işlerin akışını öğrenmek hem de bu sırada sizlerin işine yarabilecek ürünleri getirterek çekerken böyle yorumlar almak gerçekten üzücü,üstelik bunu size daha önce özelden açıklamış olmama rağmen :(
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2011, 02:15:05 Gönderen: freegane »

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2011, 04:02:08 »
abi senı cok tanımıyorum durust bı esnaf kısılıgıne sahıp oldugunu gozlemlıyorum dolar pahalandı sen soz verdıgın ınsanlara soz verdıgın urunlerı ındırımlı verdın su tarıhe kadar dedın aldılar sonrasnde yaptıkların gozardı edılemez tabıkı bundan para kazancaksın buda senın hakkın bence bu yorum aldıktan sonra degıl alırken yapılmalı ve ona gore karar verılmelı senle hıc alısverısım olmadı ama bıgun arabam olrsa umarım olur sen ıyı nıyetlılıkle bunları acıklamıssın 3 lıralık malı 10 lıraya satıp toz olmamışsın bu bıle buyuk bır ınsanlık gostergesıdır bence  ii geceler

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2011, 12:33:32 »
tamam hocam eyvallah .bişey anlamadım ben ürünü sanal pazardan aldım siz sanal pazar sahibimi oluyorsunuz  :)yani sizdenmi aldın ürünü :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2011, 14:09:20 »
sanalpazar aynı sahibinden.com gibi güvenli elektronik alışveriş sitesi. ben ilanımı oraya koydum sizde ürünü orasının aracılığı ile aldınız. tabi bunun için ben siteye komisyon ödüyorum :)

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2011, 18:36:29 »
Bi ara bazı parcalar almak için Gani abiyle irtibata gactim ben fiyat konusunda daha bırsey soylemeden bir isim verdi once ona sor aklında bırsey kalmasın olayına gırdı demekkı onceden dılı yanmıs dıye dusunuyordum harbıden oyleymıs..
Diyecegım o ki : senin seçimin ve kımse tek el deıl ona gore yorum yapmak lazım  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir