Gönderen Konu: mk 2 tek kapı şoför tarafi sıfır kapı lazım açil yardımçı olurmusunuz  (Okunma sayısı 4580 defa)

Çevrimdışı sadakra2

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar bana golf 2 tek kapı araçıma sol taraf sıfır kapı lazım kelebek camı olmayanlardan 1989 model için yardım eder senız sevinirim yeni kaza yaptım  fiyat olarak ne kadardir.tel 0535 671 37 43  bülent  ilgilenen arkadaş lara teşekkür ederim şimdiden iyi gunler...

Çevrimdışı sadakra2

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Şimdi çıkmamı arıyorsun orjinalmi??Bulamadındamı buraya yazdın yoksa buldun fiyatımı pahalı geldi..Hani istanbuldaysan oto2000 var ümraniyede orda bulabilirsin muhtemelen, onun dışında aksarayda da belki bulunur tabi ama gezip dolaşman lazım
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
sıfır kapıdan vaz gec hem pahalı hem aracına yazık edersin orjınalı yok ıtalyan cok kötu duruyo sen orjınal bı 2.el ara bence..

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
sıfır kapıdan vaz gec hem pahalı hem aracına yazık edersin orjınalı yok ıtalyan cok kötu duruyo sen orjınal bı 2.el ara bence..

al bendende okadar  :tamamdir

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ne kadardır bu Golf  II  kapıları? Çıkması ve İtalyan sıfırı?

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
sıfırı zaten italyan oluyo orjınalı yok
350 lıra cıvarı

güzel bi cıkmayıda 150 lıra cıvarı bulursun..

Çevrimdışı sadakra2

• Profili Görüntüle
arkadaşlar sagolun pazartesi  aldim istanbuldan kartalda gök otodan250 bine  ankarada çikmasına 400 den aşagi fıyat ceken yok ben de istanbuldan buldum ve aldım  herkeze iyi gunler