Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf MK4 aranıyor [BULUNDU]  (Okunma sayısı 16886 defa)

Ynt: Golf MK4 aranıyor
« Yanıtla #42 : 20 Aralık 2012, 15:56:26 »
Abdullah abi nasılsın görüşemiyoruz ya talha askere gitti gideli :) evet senın araba tam tolganın aradıgı cinsetendi ama kısmet.
iyiyim eren senin keyiflerin nasıl arabadaki güneş yanıklarını boyaya verdim şimdi işyerinde uğraşıcam umarım fotoları yükleyebilirim
araba çok güzel olucak hadi hayırlısı :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #43 : 20 Aralık 2012, 16:40:17 »
tek kapı düşünürmüsünüz bitane gtı vardı sahibindende

çok isterdim. ama evli mutlu çocuklu modu "ON"  :)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #44 : 20 Aralık 2012, 17:09:24 »
tek kapı düşünürmüsünüz bitane gtı vardı sahibindende
linkini bi atsana kanky bakalım
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #45 : 20 Aralık 2012, 23:39:00 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-16v-plusxenonfarlar-fuulciziksiz-istediniz-servise-gosterin-108959815/detay

telefonda görüştük sigorta süresini geçirmek istemiyor. yarın son günü diyor. hemen yarın bitirelim diyor yarını geçerse galerilerden daha yüksek teklif veren var onlara veririm ben devrini yarın vermek istiyorum diyor. fotoğraflardan çok temiz duruyor. satıcısı çok temiz diyor. sonuna kadar kefilim dediğim hariç sıkıntısı kesinlikle yok diyor.

son güne neden ilan koydu. bir yandan güvenmek istiyorum. bir yandan kıllanıyorum. yarınki derslerimi iptal edip kalkıp uçakla gidip alıp gelesim var. bir yanım da bu kadar bekledin az daha bekle diyor.

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #46 : 21 Aralık 2012, 10:05:47 »
Üstat araba çok diri ve çok güzel görünüyor ama yanına gitmeden yorum yapmak zor onun haricinde ben  alelace yapılan alışverişleri pek sevmem 23 bin tl lik arabası var 180lira bandrolü ödememek içi verdiği çabaya bak orası ilginç :)

bu arada lpg yok araçta benzinli binerim diyosan bizim burda baktıgımız iyi durumda olan bi araç var 2001 comf.19.500.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2012, 10:07:20 Gönderen: rene »

Çevrimdışı 10LP976

• Otomobil
    MK4
« Yanıtla #47 : 22 Aralık 2012, 01:59:09 »
2004Dti  pasific full orjinal boya kaza değişen bişi yok  full+fulll  0554 996 98 91 ara görüşelim

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #48 : 22 Aralık 2012, 10:44:39 »
nerde kalmıştık?

yarın bir İzmir otopazarı yapıyoruz. Gaziemir'de bir aracı da takibe almıştım. gitmişken ona da bakalım.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #49 : 23 Aralık 2012, 15:07:39 »
buldum. :) pazartesi salı çarşamba full ders. devir işlemi ancak perşembeye. güncellemeyi de o zaman yapayım.

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #50 : 23 Aralık 2012, 15:09:29 »
buldum. :) pazartesi salı çarşamba full ders. devir işlemi ancak perşembeye. güncellemeyi de o zaman yapayım.

hadi hayırlı olsun şimdiden, golf 4 mü?

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #51 : 23 Aralık 2012, 15:14:49 »
2004 pacific gümüş gri sunrooflu.  ;)

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #52 : 23 Aralık 2012, 15:26:44 »
2004Dti  pasific full orjinal boya kaza değişen bişi yok  full+fulll  0554 996 98 91 ara görüşelim

yoksa ?  :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #53 : 23 Aralık 2012, 15:40:16 »
hayır. araba pazarında bulduk. 1,6 16v BCB zavoli lpgli.

hani gelin ata binmiş ya nasip demiş ya. ben de ata bindim. kaporayı verdim. perşembeye kadar ya nasip artık. o yüzden noter devrini almadan aldım ettim filan demek istemiyorum ya. haydi hayırlısı. ama esnafı değildi sahibi. ilk sahibinden. memur. ayak üstü yaptığımız sohbette de pozitif elektrik aldım. 3ün 5in derdinde olmayan bir insandı. 3/4 dolu depo benzin vardı mesela. üstünde usb girişli ünite vardı. pazarlığı yaptık el sıkıştık. artık giderken kendisi dedi. orijinal radyoyu da getireyim isterseniz diye. olur dedim. pazarlıkta da hiç kırmadı. perşembe bir servise sokup bilgisayara bağlatacağız. çoooook büyük bir aksilik olmazsa iş tamam. şimdi perşembeye kadar ya nasip. tanışma hikayemiz ve daha fazlası perşembe akşamı İnşallah.  :)
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2012, 15:42:56 Gönderen: TEYOLOGY »

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #54 : 23 Aralık 2012, 17:16:02 »
hayır. araba pazarında bulduk. 1,6 16v BCB zavoli lpgli.

hani gelin ata binmiş ya nasip demiş ya. ben de ata bindim. kaporayı verdim. perşembeye kadar ya nasip artık. o yüzden noter devrini almadan aldım ettim filan demek istemiyorum ya. haydi hayırlısı. ama esnafı değildi sahibi. ilk sahibinden. memur. ayak üstü yaptığımız sohbette de pozitif elektrik aldım. 3ün 5in derdinde olmayan bir insandı. 3/4 dolu depo benzin vardı mesela. üstünde usb girişli ünite vardı. pazarlığı yaptık el sıkıştık. artık giderken kendisi dedi. orijinal radyoyu da getireyim isterseniz diye. olur dedim. pazarlıkta da hiç kırmadı. perşembe bir servise sokup bilgisayara bağlatacağız. çoooook büyük bir aksilik olmazsa iş tamam. şimdi perşembeye kadar ya nasip. tanışma hikayemiz ve daha fazlası perşembe akşamı İnşallah.  :)

aradığına değmiş gibi gözüküyo, anladığım kadarıyla içinide sinmiş abi :) hayırlısıyla sonuçlanır inşallah :)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #55 : 23 Aralık 2012, 18:02:47 »
Ustat hayirli olsun uzerine bi al hayirlisiyla detaylari verirsin dedin gibi 3 un 5 in pasinde olmayan adamdan alacaksin arabayi bide sunrooflu bulmussun daha ne olsun.