Gönderen Konu: Golf MK4 aranıyor [BULUNDU]  (Okunma sayısı 16985 defa)

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf MK4 aranıyor
« Yanıtla #28 : 17 Aralık 2012, 01:06:02 »
bi akrabamda 2001 golf 4 tdi gümüş gri 50 binde arac var kendisi yurt dısında ve geldikce biniyo ilk el. satarsa almayı düsünüyorum yatan aracta ne gibi problemler olur. mesela bu sene klimanın pompası degisti durduk yere
değişmeyen heryerini sen değiştirirsin can sıkar o olur ben çok düşük kmli arac almaktan yana değilim.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 17 Aralık 2012, 11:39:40 »
bahtsızlık ya. Akhisarda satılık düzgün araç bulamıyorum. Adana ve Antalyada iki araca bakacaktım. adanadaki araç sahibine ulaşamadım. Antalyada bakacak arkadaşa ulaşamadım. 16 aralık pazar İzmire oto pazarına gidelim dedik. ekibin işi çıktı tek başıma kaldım. 1 aydır para cepte araç bulamıyorum ya iyi mi?  >:(
abi dikkat et parayi yeme :D benim 2 tane arkadasima 2001 aldik senin 22 bin bütceyle cok guzel golf 4 alinir sorunsuz sikintisiz
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #30 : 17 Aralık 2012, 12:21:58 »
abi dikkat et parayi yeme :D benim 2 tane arkadasima 2001 aldik senin 22 bin bütceyle cok guzel golf 4 alinir sorunsuz sikintisiz

valla doğru da diyorsun. hiç planda yokken teknosanın turuncu indirimine kandım laptop aldım haftasonu.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #31 : 17 Aralık 2012, 12:36:22 »
valla doğru da diyorsun. hiç planda yokken teknosanın turuncu indirimine kandım laptop aldım haftasonu.

aman dikkat bütçe daralmasın :) bizde kuzene bakıyoruz Golf 4 baya bi piyasayı gezdik ettik iyi durumda olan 2001+ modeller 21 den aşşağı yok 19.500 gibi bütçesi var ama şu zaman kadar alınır dediğimiz çıkmadı uygun fiyatlılar hep turşu olmuş hayırlısı bakalım bütçeyi biraz arttıracaz gibi :/

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 17 Aralık 2012, 16:11:51 »
artik insanlar gercekten ihtiyaci oldugu icin satmiyor cogu kisi su sahibindene koyalim bakalim arabayi kac verecekler diyor 1 2 bin lira yukari yaziyor satilirsa satiliyor satilmazsa biniyorr. tolga abiyle de konustuk pasta cila yapan 2 tane jant takan 99 model arabaya 25 lira yazmis 23 lira yazmis sizin arkadasiniz da biraz beklemesi lazim piyasa dusmez butce artacak. ya da 1.8 temiz bulabilirsiniz

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 19 Aralık 2012, 02:32:45 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-4-sanruflu-manuel-bakimli-temiz-108731228/detay

2001? 18.000? 150.000 km? kaputta en azından işlem var. değişen muhtemel. bi sormak lazım.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 19 Aralık 2012, 07:36:46 »
Tolga bu araba kiralamacinin arabasi uzerinde 18 jantlar vardi uzun sure adapazqri genclerine hizmet verdi direk uzaklasilmasi gereken turden uzun sredir satilik su an servisle onunden gectim boyasi hic iyi durmuyor .

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 19 Aralık 2012, 12:52:26 »
abi adam 1 tane icinden resim koymamis gogusu gosteren fln 2001 model golflerin ort km leri su an 120 130 binde

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 19 Aralık 2012, 14:48:18 »
Yok gercekten 150 bin olsa hic problem degil ben iki katina yakin oldugunu dusunuyorum bej rengi olanİ bildigimden :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 19 Aralık 2012, 15:13:02 »
okuldayken yazdım. göndere bastım kalktım. kasmış göndermemiş herhalde.

Allah razı olsun. durduk yere bir sürü telefonla vakit harcayacaktık. çok güzel çok temiz şöyle böyle. hadi tanıdık ara. rica minnet baktır. sonra hüsran.

vicdan yok millette. tuttursa sıfır diye satacak adam. minare balkonundan haberi olmayan herifler. (sansürlü söyleyelim de...)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 20 Aralık 2012, 08:37:42 »
okuldayken yazdım. göndere bastım kalktım. kasmış göndermemiş herhalde.

Allah razı olsun. durduk yere bir sürü telefonla vakit harcayacaktık. çok güzel çok temiz şöyle böyle. hadi tanıdık ara. rica minnet baktır. sonra hüsran.

vicdan yok millette. tuttursa sıfır diye satacak adam. minare balkonundan haberi olmayan herifler. (sansürlü söyleyelim de...)
yeni  araba satınalma planlarımı 1 yıl erteledim yoksa benim araç size giderdi hem bakımlı hemde bütçenizi yormazdı şimdilik nasip değilmiş :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 20 Aralık 2012, 09:03:09 »
nasip. hakkınızda hayırlısı olsun sizin de. bu gidişle ben biir sene araç arayacağım herhalde.

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 20 Aralık 2012, 12:16:01 »
tek kapı düşünürmüsünüz bitane gtı vardı sahibindende

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 20 Aralık 2012, 12:28:54 »
yeni  araba satınalma planlarımı 1 yıl erteledim yoksa benim araç size giderdi hem bakımlı hemde bütçenizi yormazdı şimdilik nasip değilmiş :)

Abdullah abi nasılsın görüşemiyoruz ya talha askere gitti gideli :) evet senın araba tam tolganın aradıgı cinsetendi ama kısmet.