Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf Mk2 GTI KR  (Okunma sayısı 18425 defa)

Ynt: Golf Mk2 GTI KR
« Yanıtla #28 : 10 Aralık 2010, 00:47:27 »
aha da şimdi arabanı çizmeye gidiyom  ;D
canın sag olsun cız kankı:D

« Yanıtla #29 : 10 Aralık 2010, 00:49:27 »
doğrudur Süleyman her müşteri içinde her mal sahibi için  arabanın değeri bellidir. Mk2 GTI'lar 6-7 bine gidiyorken ben 9-10bin vermem. İsim vermek istemiyorum ama bizim sitede de oldu 6 bine GTI alıp 8-9 bin ilan koyanlar. Ha alır biner eksiklerini yaptırır ekstraları olur bakar para harcar o adamın hakkıdır ama al-satçılara benden ekmek yok  ;) Mk3 işine gelince kimsenin zoruna gitmesin kimse gocunmasın bana göre Türkiye'deki en temiz GTI'lardan biri olan VYJ 32'yi sattığım fiyatın üzerini  başka bir GTI'a vermem. Şu anda satılık olan GTI'lar arasında bir tek Bursa'da ki edition ve Erdoğan'ın beyaz edition'ı hoşuma gidiyor onlarda maddi yönden beni aşıyor  ::)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #30 : 10 Aralık 2010, 00:54:18 »
Gani sana bişey diyimmi siz piyasayı sadece internetteki araçları biliyosunuz bu siteyi takip eden bir abimiz var kendisinde vr6 var colour konsept wolfs her yeri orjinal biliyomusunuz bu aracı ? ( sağolsun bana yay hediye etti )

Büyük ihtimalle bilmiyosunuzdur.Geçen gün bizim burda bir gti satıldı 96 model bırak boyayı vs 80 bin km de ilk sahibinden garajda duruyodu adam kızına almış zamanında o biniyordu adamın elinde 16  bine zorla aldılar. Bunların nette gezinmediği için sizlerin haberi yok.Ben şimdi ankara buluşmasındaki fotolara baktım o araçta kaç tane hata bulurum ki 97 model araçta normaldir.Sana göre temiz olan bana göre olmayabilir.yani türkiyede golf gti alacak adam ne senden nede bir başkasından icazet alması gerekmez.

Ben iddia etmiyorum aracım çok temiz diye kusursuz diyenlerinde araçlarını yakından gidince görüyoruz.Ama demekki çok bilene satmıyacaz aracımızı.Ben iki kişi oturttum yan koltuğa bir tur attırdım hemen bana bu araçtan bul dediler 16 lira veriyolardı..
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2010, 00:56:04 Gönderen: ThE_Unforgiven »
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

« Yanıtla #31 : 10 Aralık 2010, 01:04:06 »
ya muhakkak vardır VYJ'den temizleri zaten ben benim bildiğim dedim fark ettiysen. 80bin km'de hatasız garaj arabası 16bin eder,hatasız VR6 20-25'de eder hatasız VR6 snycro'da 30 eder niye etmesin.Ben benim bildiğim daha temizi yok dedim niye bu kadar stres yaptınki  :)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #32 : 10 Aralık 2010, 01:07:01 »
Yani öle bir söylüyorsun ki sanki bütün gti piyasası senin elinde sanıyorum yazarken ondan böle yazıyorum.97 model araç alıpta hatasız ucuz isteyen adam bana gelmesin dayak atarım :)  :bekleriz:

Bunları kızarak değil düşüncelerim olarak yazıyorum. Sakın yanlış anlamayın ben biraz patavatsızımdır düşünüdüğümü sölerimde o nedenle.

Ben aracımın günahını sevabını sölerim alan alır bendeki mantık bu istediğim parayı vermiyosada gider uygununu alır.

« Yanıtla #33 : 10 Aralık 2010, 01:16:26 »
şimdi gti piyasası elimde değil ama kimin hangi arabayı kaça aldığını kaça sattığını arabanın vukuatlarını az çok biliyorum.sonuçta 1-2 değil 4 senedir en büyük hobim mk2 ve mk3 gti. senin arabana istediğin rakam senin kararındır mal sahibide sen olduğun için bunun kararını sen verirsin. benim senin arabanı düşünmememin nedeni fiyatı değil yanlış anlaşılma olmasın,bunun sebebi sadece ve sadece 4 kapı olması.ben 2 kapı istiyorum. olay bu
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2010, 01:17:02 Gönderen: freegane »

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #34 : 10 Aralık 2010, 01:26:10 »
Gani zaten benden kimse araba alsın demiyorum biliyorum senin amacını sen kasası düzgün iki kapı alıp yükleyeceksin mantıkende en iyisi...

Ama benim araca ne masraf ettiğim sitede yazıyor aracı 13500 e aldım gaz + muayene vs 15000 buldu 1000 tl tesisat + 1000 tl jant lastik + 3000 yakın keyfe keder masraf ne etti 20000 :)

Satıcam iyede paspal bırakmıyorum aracı zincirden ses geliyo sipariş ettik geldi yarın egzantrik zinciri değişecek gerekirse iticileride değişecem oldumu sana bi 500 daha :D

« Yanıtla #35 : 10 Aralık 2010, 14:23:11 »
ya arkdaslar ben 84  golf2 4 kapi  diesel arabayi 2500  e aldimm  4 ay önce fiyati iyi degilmi  :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #36 : 10 Aralık 2010, 14:44:42 »
ya arkdaslar ben 84  golf2 4 kapi  diesel arabayi 2500  e aldimm  4 ay önce fiyati iyi degilmi  :)

one ya arabanın fotolarını görmedik amam
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2010, 15:06:23 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #37 : 10 Aralık 2010, 14:49:49 »
nizam abi  aynlarini degiştirdigim araba ya  onu aldim ben 2500 e :)  ayna fotolari ile gelcek fotograflari

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #38 : 10 Aralık 2010, 15:06:06 »
nizam abi  aynlarini degiştirdigim araba ya  onu aldim ben 2500 e :)  ayna fotolari ile gelcek fotograflari

senin araban 2500 tl kimden nasıl aldın onu zinciderenin orada bir tane hurdalık vardı oradan mı aldın

Yunus EMRE

« Yanıtla #39 : 10 Aralık 2010, 15:13:21 »
yok abi ya arabam diri  sadece bi boya yaptiricam  oda yasindan dolayi olagan seyler :)  cok sans isi oldu bu araba ya valla  bu konudada babamin hakkini yememek lazim :D o buldu aldi  bi önceki arabamda  ford fiesta idi 84 tek kapi diesel onuda  900 liraya almsitim :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #40 : 10 Aralık 2010, 15:33:08 »
gömü nerede ise bizde gelelim yedek parça olur

Yunus EMRE

« Yanıtla #41 : 10 Aralık 2010, 15:40:13 »
:D :D abi valla gömü  degilde sans :)