Gönderen Konu: golf mk1,mk2, santana,Scirocco,(mk1 veya mk2)  (Okunma sayısı 53777 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
golf mk1,mk2, santana,Scirocco,(mk1 veya mk2)
« : 01 Eylül 2009, 23:03:32 »
arkadaşlar işler değişti  sınırları biraz açıyorum golf mk1,mk2, santana,Scirocco,(mk1 veya mk2) arabalarından sadece ve sadece dizel ve 4 kapılı olması gerek ve sınırlar 2.500 - 3.000 arası oldu yalnı bu sınır golf mk2, santana,Scirocco,(mk1 veya mk2) için geçerlidir babamdan mubarek 1.800 den fazla para çalışmıyo  :-\ ama dediğim gibi bu arabalar arasından biri olursa çok iyi olur..

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum özellliklede golf mk2 ( muhsin abi sendenmi bulaştı bilmiyom ama mk2 hastalığı başaldı bendede >:D)
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2009, 19:54:28 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: tekrar mk1
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2009, 23:19:58 »
olm sen birinciyi alamadan bak ben ikinciyi aldım :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2009, 10:08:15 »
bakarım etrafta varsa yazarım buraya :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2009, 10:38:27 »
bakarım etrafta varsa yazarım buraya :D

saol ercihan abi bi bakver etrafa aklında bulunsun :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2009, 10:40:03 »
olm sen birinciyi alamadan bak ben ikinciyi aldım :)

sorma yaa ilker abi ya çok talihsizim yemin ederimki hayırlı olsun jetta ilker abi seninde aklında olsun bakarsın kıyıda köşede yatan vardır :D :sevgi:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2009, 18:59:37 »
Kanka bende bi tane daha mk1 var kasası gayet iyi durumda ama plakası yok ama hurda üzerindeki motoruda hatırlarsan benim cabrioya taktım GT yi takınca çıkarttım 5 kapı mk1 beyaz plakasız üzerinde 89 model mk2 motoru ve torpidosu var :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2009, 20:34:18 »
Kanka bende bi tane daha mk1 var kasası gayet iyi durumda ama plakası yok ama hurda üzerindeki motoruda hatırlarsan benim cabrioya taktım GT yi takınca çıkarttım 5 kapı mk1 beyaz plakasız üzerinde 89 model mk2 motoru ve torpidosu var :tamamdir

ciddimisin ciddiysen çalışır durumdamı yürümü?? sorular sorular aklımdaki sorular :D :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Eylül 2009, 23:30:23 »
ciddimisin ciddiysen çalışır durumdamı yürümü?? sorular sorular aklımdaki sorular :D :D
Aga bn ciddiyim ciddi olmasına da dediğim gibi aracın plakası yok araba hurda diye gözüküyor motorsuz 1000 tl istiyorus motor benzinli 1.8 kodunu bilmiorum  :p

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2009, 00:09:20 »
gökhan banada 1.6 dizel motor lazım. yada yarım motorda olabilir. ama faturalı olacak bulabilirmiyiz?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2009, 08:06:01 »
gökhan banada 1.6 dizel motor lazım. yada yarım motorda olabilir. ama faturalı olacak bulabilirmiyiz?
Abi valla benim dizele pek ilgim yoktur bende 1 tane motor var 1.8 benzinli ama oda faturalı değil sanırsam

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Eylül 2009, 10:47:14 »
bursada arasak bulunur heralde gökhan ;) sanayiye gidersen aklında olsun sana zahmet

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Eylül 2009, 19:54:45 »
bursada arasak bulunur heralde gökhan ;) sanayiye gidersen aklında olsun sana zahmet
Sanayiye gidersen değil zaten sanayide yaşıyor gibi bişeyim abi sanayide çalışıyorum fakat iş yerinde çok yoğun olduğum için dışarı çıkamıyorum benim sanayide bi abim var Hakan çoğu kişi tanır onu belki sende tanırsın Karakaş Oto Hurdalığı diye bir yer genelde VW ve opel le ilgileniyoır kapısının önünde 4 kapılı bir jetta vardı ama motorunu bileme ama istersen yakın zamanda yanına gidip telefon numarasını öğrenip foruma yazarım  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Eylül 2009, 21:45:08 »
Sanayiye gidersen değil zaten sanayide yaşıyor gibi bişeyim abi sanayide çalışıyorum fakat iş yerinde çok yoğun olduğum için dışarı çıkamıyorum benim sanayide bi abim var Hakan çoğu kişi tanır onu belki sende tanırsın Karakaş Oto Hurdalığı diye bir yer genelde VW ve opel le ilgileniyoır kapısının önünde 4 kapılı bir jetta vardı ama motorunu bileme ama istersen yakın zamanda yanına gidip telefon numarasını öğrenip foruma yazarım  :tamamdir

gökhan jettalar plakalımı ?? plakalıysa ne kadar istiyo çalışır yürür durumdamı dizelmi  :D ;D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Eylül 2009, 22:45:05 »
gökhan jettalar plakalımı ?? plakalıysa ne kadar istiyo çalışır yürür durumdamı dizelmi  :D ;D
sanki ol benim bi bilgim yok kanka ama ondakilkerde zaten pert olmuş araçlr büyük kazlar geçirmiş araçlar bir daha hayır gelmes sen düzgün araba izsitiosan biraz fedakarlık yapıcan parayı birazcık daha artıtıcanki düzgün bi aracın olsun yoksa araba prarsından daha çok tamir mekanik kaporta parası ödersin