Gönderen Konu: Golf Mk 1-2 veya Scirocco Mk 2 Aranýyor  (Okunma sayýsý 13326 defa)

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Ýleti: 5819
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
  • Þehir: Çanakkale
Ynt: Golf Mk 1-2 veya Scirocco Mk 2 Aranýyor
« Yanýtla #14 : 15 Temmuz 2010, 17:37:12 »
 Aslýnda ekonomik sýkýntýlarýmýz olmasa satýlacak modeller deðiller çok güzel zevkli saðlam ve estetik modeller mk1 ve mk2 ler o yüzden kýymetini bilmek lazým.. Bir çocuk gibi þefkat isterler sen onu üzmessen oda seni bir ömür üzmez... Ay çok dokunaklý oldu be aðlýyacam :P :P
"Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdýþý barkit

• Ýleti: 354
  • Hayat yaptýðýnýz seçimlerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #15 : 15 Temmuz 2010, 17:37:17 »
manta nasýl birsey abi var mý resim filan
yok resmý elýmde,zaten ýnternetten degýl,ama beyaz,turuncu jantlarý var,cok ellenmemýs allahtan,rengýnýn beyaz olmasý sadece bený rahatsýz ettý hele pek kaporta parcasý olmayan aarabanýn ama detaylý ýnceleyýnce farkettým 2 3 ufak darbenýn dýsýnda arac temýz,dýreklerý kapý ýclerý falan temýz arabanýn bagaj baglantýlarýda guzel,altýna yattým baktým curuklerý var 3 4 yerde ama genel olarak hosuma gýttý curuklerý býle orjýnal  ;D adam yaptýrmamýs ole olmasý bený dahada cezbettý  :D
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý nizam

• Volkswagen Türkiye
  • Ýleti: 9580
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #16 : 15 Temmuz 2010, 17:38:27 »
beyaz olmasýnýn ne sýkýntýsý var abi ?
Paylaþtýðýn senindir, biriktirdiðin deðil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BÝLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdýþý barkit

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #17 : 15 Temmuz 2010, 17:40:10 »
kazalý,kaporta parcalarý zor bulunan araclarý genellýkle beyaza boyarlar! kazayý,kaportadaký dalgalanmayý en ýyý beyaz renk kapatýr   :tamamdir ;)
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #18 : 15 Temmuz 2010, 17:41:33 »
kazalý,kaporta parcalarý zor bulunan araclarý genellýkle beyaza boyarlar! kazayý,kaportadaký dalgalanmayý en ýyý beyaz renk kapatýr   :tamamdir ;)

senin kadar bilemem ama ya orj boyasý ise

Yunus EMRE

Çevrimdýþý nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2010, 17:45:45 Gönderen: nizam »

Yunus EMRE

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #20 : 15 Temmuz 2010, 17:43:58 »
 Güneþ altýnda siyah ve kýrmýzý kaza veya macunu belli eder beyazda gölgede veya gece ýþýk altýnda..
"Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #21 : 15 Temmuz 2010, 17:47:33 »
bak senin için ne buldum abi

Video : opel manta werbung - Vidivodo

Dailymotion - Ari Vatanen (Opel Manta) au Manx Rally - une vidéo Auto et Moto

Video : 1974 opel manta hýz - Vidivodo

Ýlk kasa manta kadett þasisi baz alýnarak inþa edilmiþ diye hatýrlýyorum sonrasýnda ascona þasisi üzerine kurularak enden geniþlik kazandý...

Ve farkettinizmi bilmiyorum eski yýllardaki hýz þimdiki rally lerde yok :) :)

Ve ve biz böyle devam edersek bu baþlýðýn amacýný kaçýrmýþ olucaz..
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2010, 17:48:30 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdýþý nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #22 : 15 Temmuz 2010, 17:50:38 »
Ýlk kasa manta kadett þasisi baz alýnarak inþa edilmiþ diye hatýrlýyorum sonrasýnda ascona þasisi üzerine kurularak enden geniþlik kazandý...

evet yok ama o zamanlar hýz ve motor sýnýrlamasý yoktu þimdi o var, eskiden efsaneler yarýsýrdý, lancia,pejo205,corolla,subaru,ford,mutsubishi,opel çok fabrika takýmý vardý ve heyacan daha fazla idi þimdi citroenden loeb daha yarýs kaybetmedi :(

Yunus EMRE

Çevrimdýþý Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #23 : 15 Temmuz 2010, 18:00:03 »
 FIA nýn getirdiði kurallar hersene üreticileri bu yarýþtan uzaklaþtýrdýlar artýk önceden pilotaj konuþuluyordu þimdi otomobiller ipleri eline aldý ve buda ne seyirciyi nede pilotlarý memnun ediyor...   Eski rally lerde kaza harici otomobillerden çok fazla sorun yaþanmýyordu ama þimdi bi dünya elektronik ekipmanlarla mühendisler boðuþmak zorunda zaten böyle giderse otomobil üreticileri pilotu sadece kukla olarak kullanýcaklar :D

Çevrimdýþý barkit

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #24 : 15 Temmuz 2010, 18:07:30 »
senin kadar bilemem ama ya orj boyasý ise
estagfrullah nýzam býldýgým kadarýyla gte dýsýnda beyaz manta yapýlmadý,gte orjýnal renjý beyazdýr býde galýba gsi ama tam emýn dýýlým,motoru gte degýl cunku 1900 motor bu buldugum manta,yaný gte yada gsý degýlse beyaz renk manta yok.zaten 19oo karb. motoru.
Güneþ altýnda siyah ve kýrmýzý kaza veya macunu belli eder beyazda gölgede veya gece ýþýk altýnda..
aynen mk1GTI sana katýlýyorum,kýrmýzý sýyah beyaz tehlýkelý renklerdýr ve bu renk araba alýrken cok dýkatlý olmak gerekýr orjýnallýk konusunda

Ve ve biz böyle devam edersek bu baþlýðýn amacýný kaçýrmýþ olucaz..
evet kacýrdýk býle ;D bu arada beným scýrocco hala satýlýk  :D
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý MuYMuY

• Ýleti: 277
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #25 : 17 Temmuz 2010, 09:41:06 »
Nerdeyse bütün forumu okudum toplayacaðým ilk araç olacaðýndan , birnebze koyal birþey olsun istedim. O yüzden scirocco biraz uzak kalýyor. Golf MK1 parça bolluðu nedeni ile daha kolay toplanabilir bir araç olduðundan Golf Mk1 almaya  karar verdim fakat seçenek çok fazla... Kusura bakmayn baþýnýzý aðrýttým biraz fakat sahibinden de tavsiye edebileceðiniz biraraç varmý? Þu anda göcekteyim pazartesi istanbulda olacaðým en kýsa sürede garajýma bir adet Golf Mk1 koymak istiyorum.

Çevrimdýþý panik

• Ýleti: 1555
  • DÜÞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #27 : 18 Temmuz 2010, 21:36:57 »
abi bunlar ne yau, kýzmaca darýlmaca yok valla 1 liraya verseler toplanmaz bunlar, tavsiye etmeyelim valla sakat araçlar...