Gönderen Konu: golf 4 akl motor şarj dinamosu  (Okunma sayısı 3968 defa)

Çevrimdışı kralterekeme

• Profili Görüntüle
golf 4 akl motor şarj dinamosu
« : 23 Aralık 2012, 00:19:13 »
TEMİZ ÇIKMA GOLF 4 AKL MOTOR ŞARJ DİNAMOSU ARIYORUM

Çevrimdışı kayafth

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 akl motor şarj dinamosu
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2012, 13:21:25 »
Çıkmasına neden bakıyosunuzki.Hem sıkıntı cıkabılıyor cıkmada zaten sıfırla aradada cok bir fark yok.

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2013, 14:17:46 »
Çıkmasına neden bakıyosunuzki.Hem sıkıntı cıkabılıyor cıkmada zaten sıfırla aradada cok bir fark yok.
senın sıfır fıyatlarından pek haberın yok galıba yada cın halk cumhurıyetını dunya zannedıosun:)

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2013, 16:14:38 »
İyi,oldu olacak adamı dövün  :)
Çıkmada dasorun olabilir diyo yalan mı yahu

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2013, 18:50:47 »
İyi,oldu olacak adamı dövün  :)
Çıkmada dasorun olabilir diyo yalan mı yahu
cıkmacılardan aldığın mal genelde garantılıdır en azından ben cıvataya dahıl garantı werırım.baskasının calısma prensıbını bılmem ıkıncısı ıse cın malıyla çıkma arasında karşılaştırma yapmak olanaksızdır cın malı bırıncısı hemen bozulur ıkıncı amperını yetıstıremez daha sonralarıda akün bıter onuda gectım elektrıksel arızalar çıkar en son olarakta aracın beynını bozar aku ustundekı sıgorta tablasını yakar.daha fazla devam etmeme gerek kalmamıştır sanırım ama gerek warsa uzatabılırım yapacağı sorunları.bu bılgıler golf 4 kullanıcısı olarak sadece marsa basıp form sıtelerınden alınan bılgı degıl bızzatvw audı seat skoda yedek parça ısı yaptığım ıcın bıldıgım konulardır... :tamamdir

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2013, 19:59:36 »
cıkmacılardan aldığın mal genelde garantılıdır en azından ben cıvataya dahıl garantı werırım.baskasının calısma prensıbını bılmem ıkıncısı ıse cın malıyla çıkma arasında karşılaştırma yapmak olanaksızdır cın malı bırıncısı hemen bozulur ıkıncı amperını yetıstıremez daha sonralarıda akün bıter onuda gectım elektrıksel arızalar çıkar en son olarakta aracın beynını bozar aku ustundekı sıgorta tablasını yakar.daha fazla devam etmeme gerek kalmamıştır sanırım ama gerek warsa uzatabılırım yapacağı sorunları.bu bılgıler golf 4 kullanıcısı olarak sadece marsa basıp form sıtelerınden alınan bılgı degıl bızzatvw audı seat skoda yedek parça ısı yaptığım ıcın bıldıgım konulardır... :tamamdir
Ben en azından bizim burda çıkmaya garanti veren duymadım hiç .Sizin misal garanti süreniz ne kadar oluyor ?Satılan parçanın arkasında duruluyorsa ne güzel .Bir de çıkması ne kadar sıfır satılanı ne kadar fiyatı ,eleştirmek yerine bilgi verseniz daha iyi olmaz mıydı ?
Bu arada ben de takipteyim lazım olabilir bir parça  :tamamdir
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 20:33:05 Gönderen: Buhar »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2013, 20:05:42 »
alper varsa işin içinde sıkıntı yok
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2013, 21:06:05 »
Ben en azından bizim burda çıkmaya garanti veren duymadım hiç .Sizin misal garanti süreniz ne kadar oluyor ?Satılan parçanın arkasında duruluyorsa ne güzel .Bir de çıkması ne kadar sıfır satılanı ne kadar fiyatı ,eleştirmek yerine bilgi verseniz daha iyi olmaz mıydı ?
Bu arada ben de takipteyim lazım olabilir bir parça  :tamamdir

orjınal sıfırı 800 le 1000 tl arasındadır dıye tahmın edıyorum yan sanayı rewızyonluları var pıyasada 200 tl cıvarında dıye bılıorum bu bılgı kulaktan dolma cunku hıc satmadım cın malı cıkmasıda 150 250 arasında degerı olur garantı konusuna gelınce bazı malzemelerın garantısı takılır sorun yoksa tmmdır ama sanzıman dınamo gıbı konularda bazen genıs wakıtlı yanı bıkac ay gıbı esneklik sunuyorum dınamonun gercı o kadar uzun sürmez cunku ıcındekı komuru görmek kolaydır kı kömüre gore omru asagı yukarı bellı olur tabıı günde 1000 km yapıosan yapacak bısey yoktur ama standart bı bınıcıyse alan zaten dedıgım gıbı bazen bıkac ay esneklik sunuyoruz

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2013, 21:07:02 »
alper varsa işin içinde sıkıntı yok
ne zamandır opmuyodum senı nızam :-* :-* :-* :-* :-* :-* ama yağızı cok pıs opecem gordugum yerde bılgın olsun elıfe sımdıden soyle ızın ıstıyorum gerekırse opme ıznı çıkartırım savcılıktan ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2013, 22:58:59 »
cin mali VDQ yu adama VDO diye saplarlar sonra :D sifir alirken iyi arastirmak lagzim  :tamamdir

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Ocak 2013, 23:23:34 »
cin mali VDQ yu adama VDO diye saplarlar sonra :D sifir alirken iyi arastirmak lagzim  :tamamdir
nası bılıyo ama direkten donen bı kardesımız ;) :D ;D

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Ocak 2013, 23:28:08 »
aynen abi iyi arastircan itelerler valla :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Ocak 2013, 23:29:29 »
ne zamandır opmuyodum senı nızam :-* :-* :-* :-* :-* :-* ama yağızı cok pıs opecem gordugum yerde bılgın olsun elıfe sımdıden soyle ızın ıstıyorum gerekırse opme ıznı çıkartırım savcılıktan ;D ;D ;D ;D

sikinti yok atarım kucagına yağızı :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)