Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 2 parça aranıyor (ACİİL)  (Okunma sayısı 8360 defa)

golf 2 parça aranıyor (ACİİL)
« : 22 Haziran 2007, 17:55:20 »
merhabalar
aracıma 1 adet panjur (çift farlı) ve farları arıyorum
ayrıca kapı kolları, sol ön davlumbaz'a ihtiyacım var
bulabilirseniz eğer özel msjlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
Ynt: golf 2 parça aranıyor (ACİİL)
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2007, 22:11:41 »
pm den yazdım ;)

« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2007, 13:13:27 »
hala ön far ihtiyacın varsa  helle marka temin edebilirim

« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2007, 13:17:11 »
ya ben sana pm den msj attım baktın mı hurdacı..

« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2007, 13:19:37 »
valla dün forum kurallarını bilmeden bazı yanlışlıklar yapmışım. moderatöre beni engelledi. şimdi bir prolem yok çünki forum kurallarına uyuyorum

« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2007, 13:21:15 »
ne lazım söğle.yardımcı olmaya çalışayım şimdi :tamamdir

« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2007, 13:26:52 »
bana arka lazım buna artı olarak direksiyon simidi+ön panjur çıtası+karlık şuan aklıma gelenler bunlar elinde warmı?
warsa sıfır mı we fiyat
he bide sag kapı cebi...
araç mk1 83md gtd

« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2007, 13:30:29 »
bu sana pm den attığım msjı arka dediğim arka cam kırikosu

« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2007, 13:41:02 »
rafları araştırdım istediğin parçalardan kalmamış.1hafta sonra hasarlı golf mk1 gelecek ozaman halledelim

« Yanıtla #9 : 20 Eylül 2007, 13:45:10 »
ok kardeş..ama senden haber bekliorum.belki bi kaç parça daha söleyebilirm..kolay gelsin hayırlı işlerr

Çevrimdışı kursadgolf

• nesiller boyu golf
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2007, 23:35:22 »
kadıköy otomekanik orda var senin parçalar
saygılaar sevgiler
GOLF
   LİFE

Çevrimdışı safran

• kale gibi saglam kurt gibi sadık
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2009, 18:03:45 »
hurdacı  bana yardımcı olurmusun

benım mk2 gögsünde kalorifer petegi degişti ama gögus ayaklarını kımışlar usta yeniden ayak yaptı fakat tam olarak saglam olmadı gibi bozuk yolda gögüsten ses geliyor sanki saglam olarak oturmamıs gibi ama gögsü sallamay calısıncada saglam duruyor yumrukla fielan sallanmıyor ne dersin ben bazen gösü bile deiştirmyi düsünüyom ses gelince
 birde kapı dösemelerini daha saglam hale nasıl getire bilrim bozuk yolda onlardan da ses geliyor gibi ben biraz kılımda arabam dan ses gelmesini istemiyorum ama tabi ki bütceyte de bakıyor biraz en iktisatlı olarak bunları nasıl istediğim gib yaparım şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2009, 21:11:18 »
 Valla baya geç kalmışsın burdaki arkadaşlar bayadır yoklar 2 yıl kadarcık.... Göğüsteki hareketlenme genelede haraket halide başlar sen istediğin kadar elinle yokla anlayamassın....  Yapman gerekn direksiyonabaşkasını geçirtip hareket halinde kulaklarını dört açıp seslerin geldiği noktaları takip etmen....  Ban akalırsa konsolun depilde kaloriferi değiştirirken içerdeki aksamda bir yanlış yada eksik bağlantı yapmış olabilir... 

Benim başımada gelmişti böyle bir olay konsol ve konsol atındaki bütün ekipmanları kontrol ettim ama nafile ses devam... SOnrasında buldukki hiç konsolla alakası olmayan bir yerden kaput menteşelerinden kaynaklanıyormuş.. Menteşelerin vidalkarını güzelce sıktıktan sonra ses mes kalmadı...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2011, 17:29:24 »
konu hotlamış ;D ;D 2007 model konu
H.G WORKS