Gönderen Konu: Dizel Golf 2 aranıyor  (Okunma sayısı 13052 defa)

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
Ynt: Dizel Golf 2 aranıyor
« Yanıtla #28 : 20 Ekim 2011, 10:48:40 »
30 bin liralık olanı da otm vitesli metalik gri bişeydi sanırım. öyle cok da hos bişey değildi. reno 9 fairway jantı akmıs. dedim orj jantı taksaydınız daha iyiydi. Adam bu orjinal jantı zaten diyor :)

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 20 Ekim 2011, 19:19:36 »
  sarı gibi bişeymiydi öyle birşey hatırlıyorum gibi de ne yapacan ya insan oğlu işte 30. 40 çıkar arada istemek önemli değil satmak önemli ..  başbakanımız 30 . a 80 model araba aldığımızı duysa ötv yi kdv yi 2 yle çarpar heralde lan bu halk ne yapıyo diye  :D :D :D

30bin olan turuncu dizel mk1 . yakında dediğin gibi olacak sanırım. kdv ötv ikiye katlanır  ;)

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 20 Ekim 2011, 21:00:44 »

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2011, 23:25:30 »
Arkadaş aradığı huzuru bulmuş sonunda . Kendi kendine iyi pazarlık yapmış biraz da biz sıkıştırsak 10.000 tamamdır .. olur bu iş 30.000 den 10.000 valla shopping tv deki açık eksiltme gibi  :tamamdir

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Ekim 2011, 09:05:40 »
ilandaki aracın jantı reno flashların fairwaylerin jantı değil mi? golflerde bu jant orjde verildi mi hiç? ??? ???

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 21 Ekim 2011, 13:48:15 »

Çevrimdışı mehmet yıldız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Ekim 2011, 02:05:18 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-efsane-golf-mk-1/detay/
sanırım bu araçtan bahsediyorsunuz ama araç sahibini tanımam ama bence değerini yazmış 30 etmesede 29 eder:).araç güzek yapılmış helal olsun.Siz yorum yapan saygıdeğer arkadaşlar bir golf te siz toplayın sonrada 6 -7 bine satında biz alalım.  size bir türk atasözünü hatırlatayım.
 KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE MINDAR DERMİŞ.siz en iyisi bir hacı murat alın basın gidin.ama dikkat 10-15 bin tl ye hacı muratlar da var.ha birde dediğiniz gibi herkezin malı kendine kıymetlidir o yüzden en azından nezaket icabı başkalarının arabaları hakkında yok öyle yok böyle diye atıp tutmayın bu arabaları toplayana kadar nekadar emek harcanıyor bir fikriniz var mı.zaten bu araçların sahipleri de sizin boş muhabbetlerinizle muhattap olmaz.bundan sonra ben de olmuyorum.hadi siz kendi aranızda birbirinizi kandırmaya devam edin birkaç gün sonra alırsınız bi golf 2  12-13000 tl ye sonra da bu yazdıklarınızı unutursunuz.

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Ekim 2011, 05:47:00 »
benim bahsettiğim ilan şu anda 16 yazan dostum ama daha evvel 30 istiyordu o da. 30 bin lira da kolay kazanılmıyor kusura bakma. böyle bir fiyat varmı yahu 30 yasındaki bir araba. öyle cok da hos durmuyor zaten.  madem fiyatlar abartı değilde niye bi anda 16 ya indi 30dan.
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2011, 05:50:41 Gönderen: al_pacino »

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 22 Ekim 2011, 08:41:27 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-efsane-golf-mk-1/detay/
sanırım bu araçtan bahsediyorsunuz ama araç sahibini tanımam ama bence değerini yazmış 30 etmesede 29 eder:).araç güzek yapılmış helal olsun.Siz yorum yapan saygıdeğer arkadaşlar bir golf te siz toplayın sonrada 6 -7 bine satında biz alalım.  size bir türk atasözünü hatırlatayım.
 KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE MINDAR DERMİŞ.siz en iyisi bir hacı murat alın basın gidin.ama dikkat 10-15 bin tl ye hacı muratlar da var.ha birde dediğiniz gibi herkezin malı kendine kıymetlidir o yüzden en azından nezaket icabı başkalarının arabaları hakkında yok öyle yok böyle diye atıp tutmayın bu arabaları toplayana kadar nekadar emek harcanıyor bir fikriniz var mı.zaten bu araçların sahipleri de sizin boş muhabbetlerinizle muhattap olmaz.bundan sonra ben de olmuyorum.hadi siz kendi aranızda birbirinizi kandırmaya devam edin birkaç gün sonra alırsınız bi golf 2  12-13000 tl ye sonra da bu yazdıklarınızı unutursunuz.
  Mehmet kardeşim, biz kimsenin hakkında atıp tutmuyoruz, araba fiyatları hakkında az veya çok olduğunu konuşuyoruz, mk 1 isteseydim, 3000e var mk1 dizel, 5000 de harcarım bundan güzel olur,yaparım, gönder kapora istiyorsan sana toplayalım. Biz kedi değiliz, bunlar da ciğer değil. Yanlış anlama senin gibi arkadaşlar yüzünden bu arabalara binemiyoruz. 6-7000 edecek arabaya 13-14 istersen ve senin gibi arkadaşlar da "OOoooo güzel olmuş değer ama " derseniz bu arabalara sittin sene binemeyiz zaten.Mesajını bekliyorum. Bakalım ne kadar lafının üstünde duruyorsun. Bu arada konunun havasını bozdun haberin olsun.

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 22 Ekim 2011, 13:45:11 »
Mehmet kardeşim ' EŞEĞE ALTIN SEMER VURSAN EŞEK YİNE EŞEKTİR ' bunu unutma buda Bir ATASÖZÜ dür. Gören duyan biz hiç araba toplamadık sanacak ..  Cebinden istersen 20.000 tl harca adam et arabayı hiç bir şey değişmez yaptırdığınla kalırsın ben 20.000 masraf yaptım çok yoruldum öldüm toplarken ondan sallıyorum 25.000 diyorsan .. Merak etme o arabayı anca babadan Oğla Miras bırakabilirsin satacam diye hiç heveslenme.. :tamamdir

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Ekim 2011, 15:10:48 »
cengizhan, sana katılıyorum.   :tamamdir  tamam toplaması zahmetli, zor , zaman ve emek ister, tabiki karşılığı olacaktır, ama abartmamak şartıyla.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 22 Ekim 2011, 18:00:02 »
bende o zmn golf 4 duzenlı bakım yapıyorum hıcbıyerı dokulmesın dıye bakımını eksık etmıyorum guzelce bınıyorum saklıyorum 10 yıllık pıyasaı 20 21 ama bızımkı temız cokda para harcıoz 50 lıra ısteyım sıfırı o para bunlar mantıksız ve ahlak dışı işler he reklam yapmaksa bak temız golf 1 bende onun yerıde sahıbınden.com degıl basvurursun mektupla tunınge yada classıc dergılerıne kabul gorurse yayınlanır adam tutmuş gozumde 4 lıra ederı olan otomatık vites bıde nasıl nerden bulursun  parcasını bılınmez atmaz atsan vuruntulu gecıyordur emınımkı hersyı gectım modele bak ama sunuda dusunun bı chevrolet ımpala klasıgıyle golf 1 klasık kıyaslanmaz klasık dedıgın araba 70ın altında olcak benım gozumde harbıden 3 4 lıralık araclar zor zamanda bınılcek arabalara bınemıyor ınsanlar boylelerı yuzunden kardes sende harcamışsın arabana ıstıyorsan fazla bı rakamkı bunu savunmuşsun yarası olan kocunur yani bu araba gozumde 4 lıra eder golf 2 nınde en kralı en kral modofıkasyonu yapılmıs 10 lıra eder baskada verılmez verenınde kendı keyfıdır keyıf yasıyacak luksu olan cok az kısı tanıyorum bu sıtede herkes gecım sıkıntısından ısınde gucunde ayıp baska bısey degıl bu bızde topluyoruz golf 1 kendı el emegımızle ne kaportacıyız ne otocu sıradan bu ıslerle alakası olmayan 2 arkadasız arkadasımn arabası aldık 2 bucuga pıyasadakı cogu golften ııyı durumda arac soyduk ıcını zımparalıyoruz ısıtıyoruz kaldırıyorz zıftlerını bı tarafımız cıkıyor affedrsınız nıye o karnı doymus kaportacının elınde ısı yokken bıle vrdıgı ucuk fıyatlar yuzundn herkes kendı ısını kendı gormeyı ogrenıyor tsk edıyorum bızı meslek sahıbı edıyorlar bu 30 lıralık arabayı 3 lırayada bulurum oda bı meslek galerıcılık :) ogrenıyoruz ıste sayenızde bole ınsanlar sayesınde sen 30 bınde harcasan o senın sorunun arabanın pıyasası 3 ıla en kralı 7 eder gozumde hastasına oda orjınal bı araba bulmaya calısma ıllakı vardır kusuru toplanmısına o paralar verılır

Çevrimdışı mehmet yıldız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 22 Ekim 2011, 23:29:57 »
celaleddin arkadaşım sen bana dizel bir mk 2 bul    87 -  92 arası dediğin gibi 6000 -  7000 arası alayım ben onu toplanmış olmasına da gerek yok ben toplarım .nasılsa ederi bukadarmış.bulda alayım da ben de araba sahibi olayım.birde üstüne sana güzel bir yemek ısmarlarım söz.

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 23 Ekim 2011, 10:39:13 »
ben 96 model turbodizel golf 3'ü 11.000'e zorla sattım. 4 kapılıydı hemde. öyle kazalı bir arac da değildi motoru ön takımıda duzgundu.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2011, 10:40:11 Gönderen: al_pacino »