Gönderen Konu: D segmentinde araçlar  (Okunma sayısı 2609 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
D segmentinde araçlar
« : 14 Haziran 2015, 11:24:31 »
malum golfü sattım. şimdi üstüne para eklemeden hatta bir kısmını yazın kullanmak kaydıyla bir araç almam gerekiyor. golften sonra c segmentinde 17-18 lira tavan olarak araçlar içime sinmeyecekti. bu yüzden hem genişleyen ailemi uzun yolda üzmeyecek hem de golften sonra içime sineceğini düşündüğüm için d segmenti araç arıyorum.

şu an için baktığım araçlar:

96-99 arası accord gen 5 (euro kasa)
97 üzeri pug 406
laguna
mondeo

d segmentine önereceğiniz başka araç olursa onlara da açığım. örneğin önceki akşam acil ihtiyaçtan çok uygun fiyata alfa romeo 166 (ki e segmentinde bir araç) öneren Muharrem'e teşekkür ederim. benim uzak mesafeden reaksiyon göstermeme fırsat kalmadan hemen eskişehirden birisi aynı gün aracı kaptı.

sonuçta bir otomobil forumu olduğundan hemen herkesin az çok araba bilgisi görgüsü var. bana dün akşam clio sümbül öneren arkadaşım gibi araba kültüründen uzak da değil kimse. bu yüzden öneri ve yorumlarınızı da önemsiyorum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: D segmentinde araçlar
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2015, 12:34:04 »
Abi babam  98 opel vectra b cd kullandı uzun süre çok güzel bir arabaydı bazı olası problemleri var fakat kesinlikle laguna ve mondeo dan fazla değil. Performansı iyi yakıtı 1.6golf seviyesindedir. Laguna ve özellikle mondeo nun yedek parçası hem sıkıntılı hem çok pahalı reno diyip geçme bi megane ile çok farklı parça fiyatları keza accord hepsinden sorunsuz fakat görsel açıdan o kasa benin içime sinmiyor ayrıca euro kasalarda kaporta aksamda parça  konusunda sana sıkıntı yaratabilir ve satarken zorlanabilirsin bu arabayı. 2003+kasa desen direk accord derdim.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2015, 18:35:06 »
Evet Vectra yı unuttuk eklemede. Mondeo da arka tampon kronikmiş yüksek hızda kamyonun üstünde yalpalanan çadır gibi tampon oynuyormuş orta alt kısım :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2015, 18:39:12 »
açıkçası vectra gözümü korkuttu hep. neden bilmiyorum. ama çok değil yarım saatlik araştırmayla korkumun yersiz olduğu sonucuna vardım. hatta bir araç belirledim yarın bakmaya İzmir'e gideceğim. ya nasip.

Evet Vectra yı unuttuk eklemede. Mondeo da arka tampon kronikmiş yüksek hızda kamyonun üstünde yalpalanan çadır gibi tampon oynuyormuş orta alt kısım :)
  :D :D :D :D :D düşünemiyorum bile ya. D segmenti araç zamanının makam aracı sıfatında araç. süratlenince pat pat pat pat.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2015, 18:41:01 Gönderen: TEYOLOGY »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2015, 08:53:53 »
kafam fena karışık. çok zor şey araba aramak. hele benim gibi ne aradığını bilmezsen.

2 gündür vectralara yoğunlaştım. ama yine de honda ağır basıyor şu an sanki.