Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: boyacı aranıyor :D  (Okunma sayısı 5357 defa)

boyacı aranıyor :D
« : 25 Eylül 2014, 10:23:31 »
http://www.youtube.com/watch?v=7KGMhJPGqVs

http://www.youtube.com/watch?v=oZ5ZLbqL8JY

krom boyama - krom boya kaplama
bu tekniğin kullanarak boyama yaptırabileceğimiz bi yer varmı istanbul anadolu yakasında  ?
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: boyacı aranıyor :D
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2014, 10:26:19 »
İlk videoda ne boyuyor o öyle ljsdhafagsfaf Elinden geliyor ama maşallah  :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2014, 10:29:41 »
Kusura bakma yazmamışım, onlarca adam gezdim de şu işi hakkıyla yapanını daha görmedim. Herşeyde olduğu gibi bu işte de baya bir geri kalmışız  :t  Keyfe keder bir iş yaptıracaksan boşver, alternatif çözümler ara bence..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2014, 10:45:21 »
ayna kapaklarını boyamak için arıyorum araç lacivert olunca kendisini gösterecek tek renk bu var heralde :)
gene tutulduk bi işe bu işi yapanı bulmam lazım :)
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2014, 11:33:42 »
Kaplama daha sağlıklı olabilir bence

« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2014, 11:57:52 »
kaplamada golf 4 aynasında kesip ek yapılıyo diye biliyorum üstad ek yapma işi canımı sıktı tek parça halinde yapsalardı öyle yapıcaktım ama öle değilmiş :(
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2014, 12:30:25 »
Otomatik katlanır aynamız olmadığı için, zırt pırt oynamayacağımızdan pek sorun olacağını sanmıyorum. Peki sadece ayna kapağını kaplasan nasıl olur? Kurtarır mı dersin görseli? Bu nikel kaplama işini iyi yapamıyorlar bizde, çil çil dökülmesi veya oksitlenmesi hoş olmaz  :-\

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2014, 13:11:45 »
alper nerden buldun bunu, birinci videodaki nedir öyle yaa  ;D ;D ;D   
resmen birebir aynı,, hiç güleceğim yoktu hee  :D :D
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2014, 13:29:07 »
ayna kapaklarını boyamak için arıyorum araç lacivert olunca kendisini gösterecek tek renk bu var heralde :)
gene tutulduk bi işe bu işi yapanı bulmam lazım :)

Müdür taksi dolmuşlarda falan yeterince mevcut değil mi o krom aynalar :D Araban zaten görünüyor bu detay ufak olmaz saçma detay olur GTI için bence. Hel de senin ki gibi özel bir araç için. Eğer ki detay istersen bence çıtaların üst kısmını bizim Bora lar gibi kaplattır. Komple değil bir parmak kalınlığında kaplama yapıyorlar. O zaman lacivert için en büyük güzelliği yapmış olursun :)

« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2014, 17:37:50 »

kanka olmamışmı :D
@can abivalla ben o niyetle hiç bakmamıştım izlerken ulan işe bak adam ne güzel boyuyo ya demişlim bile var :D

bu arada bu resimdeki kapaklar orjinal gti337 için yapılan kapaklar aynı s3teki gibi ama bende sağ sol 2 aynada küçük olduğundan olmuyo :(
                                                    YAHYA KEMAL

« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2014, 19:41:11 »
Bu olabilir misal :D

Bence bundan yaptır.

« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2014, 21:09:56 »
kanka senle sadece vw hastalığımız tutuyo :D zevklerimiz çok farklı :D
                                                    YAHYA KEMAL

« Yanıtla #12 : 26 Eylül 2014, 10:47:25 »
Ben MKV panjurlu Golf IV ü iş olsun diye ekledim :D Kanka çıtalara el at gerçekten. Giç bir Golf IV te yok Türkiye de tek olursun.

Koyu renk arabada bence çok göz alıcı hemde Bora da orijinal donanım.