Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Boxer arıyorum.  (Okunma sayısı 8455 defa)

Çevrimdışı alen29

• Polo 6n1 1997 101hp 16v 1.4 tek kapı
Boxer arıyorum.
« : 06 Şubat 2008, 23:53:32 »
yavru boxer arıyorum.erkek olacak.kırma olmayacak.Saygılar.

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Ynt: Boxer arıyorum.
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2008, 13:57:06 »
Yavru dediğin sıfır..  Erkeğnini anlamadım.... Kırması değil orjinal VW olacak...  Hörmetler...  Hacmini yazmayı unutmuşsun hocam.. :D

« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2008, 14:48:14 »
pitbull verelim 1 aya kadar güzel yavrular olacak, asalet bakımından boxerdan daha iyidir :)

« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2008, 17:39:46 »
pitbull verelim 1 aya kadar güzel yavrular olacak,

Ben Pit Bull' u köpek sınıfında görmüyorum. Daha farklı birşey o, acayip bir hayvan.  :)

« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2008, 22:56:20 »
Ben Pit Bull' u köpek sınıfında görmüyorum. Daha farklı birşey o, acayip bir hayvan.  :)

gayet akıllı hisli oyuncu ve bir o kadar da "UYSAL" bir hayvan, tamamen yatiştirilmesine bağlı hırçın yetiştirilenleri diğer hayvanalara karsı agresif olabiliyorlar tıpkı rot, kurt, dobermanda vs. olduğu gibi. Türkiyede malesef medya pitbull haberleri üzerinden para yediği için yasaklanan bir köpek türü oldu kötü hayvan yoktur kötü hayvan sahibi vardır su an 3,5 aylık bir pit sahibiyim ve doğru secim yatığıma inanıyorum

« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2008, 23:28:05 »
Tabiki, o konuda haklısın. Haberlerde daha çok, vahşi bir hayvan olarak gösterdikleri için, doğal olarak o cinsten soğumamıza neden oluyorlar. Neyse ki, aldığın daha yavru. En azından onun üstünde güzel bir eğitim uygulayabilirsin. Hadi bakalım, iyi beslemeler.  :)
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2008, 00:16:26 Gönderen: Firestarter »

« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2008, 23:55:58 »
tesekkurler :)

« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2008, 20:54:39 »
Benim alman kurdu nasıl olur  :D Tarafımdan eğitimli 1-1.5 yaşlarında  :)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2008, 23:39:53 »
Valla bana sorarsanızda sorunlu hayvan yoktur sorunlu ahibi vardır...   PIT lerin yasaklanmasıda acaba yanlışlıklada ısırsa neolur korkusu... :D 

Bence yanlışlıklada ısırması tehlikeli ben şahsen benim hasky i ölümden 7 tane levye darbesiyle kurtarmıştım hayvanda ne acayip kafa vardı yahu kan revan içinde kaldı gene banamısın demiyodu ama suç onu bu azgın hale getiren sahibindeydi...  5 sene önce tazminattan 250 YTL para almıştım ...

Çevrimdışı DevriM

• Lanet Soyka GönüL!!
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2008, 12:38:52 »
3 haftalık Kırma Kesinlikle Degil,Erkek,350 Ytl (Sahibi ben degilim bi arkadaşa telefon ettim sadece şu an elinde olan ve fitayı buymuş)
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verilecek Cevabım Var Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye Birde Söyleyene Bakarım Adam mı Diye..

« Yanıtla #10 : 20 Mart 2008, 16:19:49 »
Valla bana sorarsanızda sorunlu hayvan yoktur sorunlu ahibi vardır...   PIT lerin yasaklanmasıda acaba yanlışlıklada ısırsa neolur korkusu... :D 

Bence yanlışlıklada ısırması tehlikeli ben şahsen benim hasky i ölümden 7 tane levye darbesiyle kurtarmıştım hayvanda ne acayip kafa vardı yahu kan revan içinde kaldı gene banamısın demiyodu ama suç onu bu azgın hale getiren sahibindeydi...  5 sene önce tazminattan 250 YTL para almıştım ...

haklısın abi hersey sahibinde bitiyor , kimisi dövüş makinası haline getiriyor kimisi dünya tatlısına, benimkinin en ufak bir agresifliği yok hayatı oyun ve yemekten ibaret ;D bazen bu pitbull mu diye kendime soruyorum her gördüğünün üstüne oyun için atılıyo bıkmak bimiyo :)