Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bbs Jant  (Okunma sayısı 150878 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Bbs Jant
« Yanıtla #42 : 12 Şubat 2008, 23:21:24 »
Patron flanş flm sağlıksız işler kafam rahat olmaz rahat edemem
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #43 : 14 Şubat 2008, 22:53:14 »
orjinal yaptırırsan sağlıksız değil ama sonuç olarak yakıtına ve performansına etki demek olacak.diğer bir yandanda flanş taktığında jantın dış yanağı en az 2.9 cm dışa atması demek buda sürtme riski demek malesef :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #44 : 15 Şubat 2008, 22:43:54 »
orjinal yaptırırsan sağlıksız değil ama sonuç olarak yakıtına ve performansına etki demek olacak.diğer bir yandanda flanş taktığında jantın dış yanağı en az 2.9 cm dışa atması demek buda sürtme riski demek malesef :)

orjinalden kastın nedir patron? bi ara konuşmuştuk ustasını bulmalı, ya ustasınıda buolsak o jant sıfırdan dökülmeden benim içim rahat edeceğini sanmıyorum :-\
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #46 : 01 Mart 2008, 13:14:10 »
Jantlar güzelmiş...Şahin üstünde daha güzel durmuş ama:)

« Yanıtla #47 : 01 Mart 2008, 21:56:21 »
İnce yanak bir lastikle gayet güzel durur. Özellikle mk1 ve mk2' nin jantı bana göre. 

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #48 : 03 Mart 2008, 22:29:36 »
Metin abi bana gelmez bunlar ya  :(

« Yanıtla #49 : 15 Mart 2008, 11:22:43 »
Ya Oğuz komik bişey diyeceğim  :D Aradığımız BBS jantlar bende varmış zaten  :D Geçen gün Abimle muhabbet ediyoruz. 3.20 var ondada. Yeni jant alıcam dedi bunları senin bmw'ye takarız dedi. Olur dedim sendekinin markası ne dedim BBS dedi  ;D Hayda dedim ben farkında deilim dedim bir bakiyim dedim şunlara. Arabaya yakışmadığı için hiç dikkatimi çekmemiş ne biliyim ben ;D Bir takıcam deniyim nasıl oluyor diye  ;D

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #50 : 15 Mart 2008, 12:01:27 »
Aaaaa abi süper. Fakat bu model jant çıkan bmw 320 kasaları genelde 5 bijon oluyor ?

« Yanıtla #51 : 15 Mart 2008, 12:29:38 »
Kardesim 1994 3.20 Cuope araba 4 bijon yani  ;D

« Yanıtla #53 : 05 Nisan 2008, 17:54:24 »
aradıgın jant galiba..

« Yanıtla #54 : 05 Nisan 2008, 18:13:00 »
far işi noldu oğuz ?

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #55 : 05 Nisan 2008, 21:40:28 »
aradıgın jant galiba..
hocam 4*100 bijon aralığında arıyorum, bugün yine maslak ve levent sanayi sitelerini gezdim yok!!! ümit kesmeye başladım :t