Gönderen Konu: Bbs Jant  (Okunma sayısı 151177 defa)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bbs Jant
« Yanıtla #28 : 11 Şubat 2008, 12:18:49 »
Volvo lar 4*114.3, Mitsubishi Colt / Carisma ile aynı

A3 5x100 bijon ise hemen 8,5x18 30ET var bitakım bende sıfır vereyim

19 arıyorum ben teşekkürler.

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Şubat 2008, 12:22:25 »
birlas BBS i bıraktı artık distbüratör deil..jantı tr dişindan getirebilirsin die tahmin ediyorum ama astarı yüzünü geçer BBS ile aynı model LENSO jantlarına bakarakta buna benzer jant alaiblirsin ondan sonra da lnso göbekleri çikarip BBS takarsın :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 11 Şubat 2008, 13:35:38 »
Lensomu? ilk defa duyuyorum bu markayı.Resmi varsa sende paylaşabilirmisin rica etsem
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Şubat 2008, 15:36:19 »

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Şubat 2008, 16:03:31 »
Evet baktım burdanda hep janjanlı modeller var, pek hoşuma gitmedi...Birlas ile tekrar görüştüm bugün bbs üretimi durdurmuş bir süreliğine mart gibi çok daha farklı modeller çıkacakmış..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Şubat 2008, 19:06:34 »
oğuz BBS farklı model üretsede birlas artık sipariş üzerine getirecek ben senin yerinde olsam illa BBS istiyorsam boralar da ki kullanılan BBS leri alırım veya 7j ofsetli BBS hariçi bir jant bakarım aracım beyaz nasıl olsa takacağin bütün jantlar gösterir...

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Şubat 2008, 19:19:26 »
Metecigim yanlis dusunuyorsun, Cinde uretilmesi demek malin dandik oldugu anlamina gelmiyor, sattigim malzemelerin buyuk bir bolumude Cinde uretiliyor ama sinifinda dunyanin en iyi markalari arasinda, ona bakrsan Sony gibi buyuk bir firmada Cinde uretim yaptiriyor, dandik mi dersin ?? Ince dusunulecek olursada Dunyanin bircok ulkesi uretiminin bircogunu Cinde ayptiriyor, takilmayin bu konulara, buyuk markalar dandik sey uretme riskini asla almaz, buda boyle biline :)

kt4 sanırm pik dökümden yapılmış :D
poloya takacaksan, performansını düşüreceeğpi kesin,
momo coarse şık görünsede, çin de fason olarak üretilen bir oz modeli.
bbs den vaz geçme

GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 11 Şubat 2008, 20:54:29 »
Metecigim yanlis dusunuyorsun, Cinde uretilmesi demek malin dandik oldugu anlamina gelmiyor, sattigim malzemelerin buyuk bir bolumude Cinde uretiliyor ama sinifinda dunyanin en iyi markalari arasinda, ona bakrsan Sony gibi buyuk bir firmada Cinde uretim yaptiriyor, dandik mi dersin ?? Ince dusunulecek olursada Dunyanin bircok ulkesi uretiminin bircogunu Cinde ayptiriyor, takilmayin bu konulara, buyuk markalar dandik sey uretme riskini asla almaz, buda boyle biline :)

Metin amcacığım :D,
çin falan değil benim derdim. momo gibi ciddi marka neden fason imalat yaptırıyor?
fason kalitesi her zaman kendi yaptığı gibi olacağını sanmıyorum. (bir imalatçı olarak ;))

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 11 Şubat 2008, 21:51:52 »
oğuz BBS farklı model üretsede birlas artık sipariş üzerine getirecek ben senin yerinde olsam illa BBS istiyorsam boralar da ki kullanılan BBS leri alırım veya 7j ofsetli BBS hariçi bir jant bakarım aracım beyaz nasıl olsa takacağin bütün jantlar gösterir...

abi keşke olsa boralardaki flm.Hatta zamanında bizim golf 4 te vardı o paket, bbs gti jantı(istediğim model) + sunroof bu jantlarıda doğuşa birlas temin ediyordu zaten :) fakat gel görki benim polonun bijon aralıığı 4*100 :bekleriz:

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 11 Şubat 2008, 22:32:00 »

Çevrimdışı Suti

• VW Tech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 11 Şubat 2008, 22:39:12 »
Teşekkür ederim canım kardeşim

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 12 Şubat 2008, 01:08:07 »
jant bı ayrı araba bı ayrı guzel..
ıkısı beraber super :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 12 Şubat 2008, 15:58:54 »
Yok aynı değil işte  :(

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 12 Şubat 2008, 21:16:47 »
oğuz flanşla halledebilirsin o kadar kasma 4*100 jant alcam die ;)