Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ats cup arıyorum...  (Okunma sayısı 7726 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
ats cup arıyorum...
« : 28 Mayıs 2007, 00:45:17 »
arkadaşlar aracımda takılı olan bbs jantları lastikleriyle birlikte ats cuplar ile takas düşünüyorum...elinde bildiği bir yerde olan varsa yazarsa sevinirim...

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: ats cup arıyorum...
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2007, 01:48:48 »
güncell...

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2007, 14:51:14 »
Mrk ne yapcan ats cup'ı yaf elinde deli bbs var. Yine de sen bilirsin de o jantlar bir daha çok zor bulunur.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2007, 17:38:07 »
ya bizim kuzen jantları jantlıktan çıkarcak diye korkuyorum adam dengesiz sürüyor arabayı sanıyorki 65 yanak lastik var anlatıyorum anlamıyorda...ats alırsam arkalara 205 55 15 önlere 205 50 takıcam bölece biraz daha az takılcak kafam arabaya...bi sıra resim çekersem yolliyim reminide bak bakalım..bu senin bildiğin atslerden değil ;)

« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2007, 00:46:47 »
bu ısı bana anlatsana araba nasıl az yakacak nasıl yapacaksın acaba eskocem arkadasım
bende su sekılde dusunuyorum yakıta yararı ne olur acaba bırsey degısırmı benım lastıklerden bırınde balon var ve yenı lastık olarak arkalar duracak 195/50/15 ama onlere yenı alayım dıyorum 185 veya 175/50/15 dusunuyorum yakıt degısırmı ben boyle dusundugumde benım araba onden cekıslı oldugundan onlerıde bıraz kuculttugumde az yakar dıye dusundum

KONU DAGILMASIN DIYE BANA OZELDEN ATARSA BENI AYDINLATIRSAN SEVINIRIM
BANA CEVAP VERDIGINDE HEMEN SILECEGIM BU YAZIYI :)
vallahi tospadakı jantlarda yakıyor cok guzelmıs
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2007, 01:08:24 Gönderen: G60 »
VW GOLF R 32

« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2007, 13:42:46 »
ats cup jantlar sadece 15 olarak mı var arkadaslar ?? 14 ats cup bulma ihtimali yüzde kaçtır ??
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2007, 15:47:48 »
az yakacak demişsin ben öle bir şey demedim?senin dediğine göre düşünürsek çap ve genişlik olarak orjinale ne kdr yakın olursa ebatlar o kdr az yakarsın...bnm 13 dü eski jantlarım ama 215 di genişlikler şimdi 16 ama genişlik 195 jantta hafif olunca eski ebatlara göre fark yok denilcek kdr az yakıt artışı...onun için büyük ebatlara gecerken hafif jant alınmasının daha az cebe zarar vereceğini yazıyorum bir çok yerde...
bu ısı bana anlatsana araba nasıl az yakacak nasıl yapacaksın acaba eskocem arkadasım
bende su sekılde dusunuyorum yakıta yararı ne olur acaba bırsey degısırmı benım lastıklerden bırınde balon var ve yenı lastık olarak arkalar duracak 195/50/15 ama onlere yenı alayım dıyorum 185 veya 175/50/15 dusunuyorum yakıt degısırmı ben boyle dusundugumde benım araba onden cekıslı oldugundan onlerıde bıraz kuculttugumde az yakar dıye dusundum

KONU DAGILMASIN DIYE BANA OZELDEN ATARSA BENI AYDINLATIRSAN SEVINIRIM
BANA CEVAP VERDIGINDE HEMEN SILECEGIM BU YAZIYI :)
vallahi tospadakı jantlarda yakıyor cok guzelmıs

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2007, 15:48:29 »
ben 13,12 ve 15 i olduğunu biliyorum 14 varmıdır bilmiyorum..
ats cup jantlar sadece 15 olarak mı var arkadaslar ?? 14 ats cup bulma ihtimali yüzde kaçtır ??

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2007, 11:46:24 »
bulunmuştur...:)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2007, 14:52:41 »
olum sen kendi konuşarına baksana con con adamı göremiyoz baksana kayıplara karıştı :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #10 : 22 Haziran 2007, 15:10:50 »
Dayı jantların kıymetini anladım galiba :) Jantları alıp yurdışına kaçmıştır :D :D :D

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2007, 22:21:17 »
ATS CUP lar orjinali 13" 6j...  Sonradan replika 15" 6j ve 7j leri çıktı ama TR de 15 olanlarını bulman imkansız...  hurdacılarda ve bende :) 13 var ençok bulunanlar bunlar tr de.. Esco söğlediğin ebat lastikleri 15" janta takarsan yolda garcgurç seslerle gidersin yakıtta baya bi artar...
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2007, 22:22:56 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #12 : 07 Temmuz 2007, 00:26:36 »
warlock aracımda suan 16 bbs var ve yakıtımda bi farklılık olmadı malum bbs hafif bir jant ve orj capından %4 civarında büyük lastiğim yani 100 ytlde 4 ytl arttı yakıt çapa bakarsan..ats dede " küçültüp yanak büyükmekten bahsetmiştim nerdeyse aynı artışa sebeb olur hatta daha az bir artış olur...ats cuplara gelince sadece antalyada piyasada dolaşan 9 arabada var 15 7 j 2cabrioda var bilmediğimde 4 tane olsa 15 takım eder :)satılıktada 2 çift var hatta birisini alacaktım gecen haftalarda fakat gelmesini beklediğim bi miktar var o gelmedi kaldı alamadım bende...bulmak istedikten sonra bir çok sey fazlasıyla var ;)sürtme ye gelince aracımın dodikleri şişik 5kişi bile sürtmeden rahatca gidiyorum ;)sağol yinede...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #13 : 07 Temmuz 2007, 18:32:46 »
Bide benim burda bi almancının Golf 4 ünde var 15" 7,5 Adama yalvardım ama satmadı 6 aydan 6 aya almanyaya gidiyo araba hep gözümün önünde adamı nezaman görsem dediğim laf abi bi sabah kalktığında benim 13 ATS leri senin arabada görürsen şaşırma diyom.. Oda getireyim sana almanyaya gittiğim zaman diyor ama baya pahalılar diyor..