Gönderen Konu: arkadaşlar orjinal mk 4 jantı arıyorum..arabanın üstündekinle takas olabilir!!  (Okunma sayısı 8373 defa)

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
bu jantlar golf ,bora ,transporter ,caravelle araçlara uyumludur.daha sade ve küçük bir jant takmak istediğim için böyle bir karar aldım.jantlar cms marka 17 dir..ufak tefek çizikleri var ama hiçbir tamiri yada kaynak olan bir yeri yoktur  :tamamdir
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2008, 21:24:01 Gönderen: srcglb »

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
sen ver orjinal jantlarını şimdi jant ara  :)  Sercan noldu ya bunlarda güzeldi yay falan gayet şık olacaktı araç.

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
yaa birolum aslında yine yay olayına falan girmeyi düşünüyorum :) ama daha düz ve daha orjinal bi jantla aynı şıklığı yakalamaya çalışıcam kardeşim ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
çok doğru karar kardeşim. bencede dön orjinal haline, böylece hem araç yıpranmaz hemde daha konforlu olur.
4,5 gün önce deseydin vardı bir arkadaşımda temiz bir takım. verdi onları oda senin gb 17" jant taktı.

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
eyvallah kardeşim ;) yine aklında olsun seninde bi araştırırsın benim için bişey çıkarsa haberdar edersin beni bi zahmet :)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Orjinal Bora jantı var.Takas edermisin ?

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
jantları görmem lazım kardeşim resim varmı..?hemşerim bu arada bende yomralıyım haberin olsun ;)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Wayyy.Yomra pek bi severim  ;D

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle

Jantlar bunlardan.Arabanın üstünde hiç resim çekmemişim.Ufak tefek çizikleri var.KAynak boya falan yok.

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Ekliyim 15'' dir.

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
ahmet biraz zaman lazım biraz daha araştıracam kardeş..eyer senin jantlar uygun olursa tekrar görüşürüz..

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
    • Profili Görüntüle
boranın bu jantları 16' sendeki nası 15' ?