Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6N Polo Tek Kapı için;  (Okunma sayısı 3029 defa)

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
6N Polo Tek Kapı için;
« : 03 Aralık 2007, 01:41:31 »
Çıkma veya sıfır temiz  Komple Ön Arka koltuk takımı
Çıkma veya sıfır temiz 14 inc teker
Çıkma ve sıfır temiz 14 inc Vw jantı veya diğer markalardan çelik jant
Çıkma veya sıfır ön konsol
Çıkma veya sıfır yay
Çıkma veya sıfır direksiyon altı soldaki torpido kapağı
Sıfır 6N direksiyon
Çıkma veya sıfır orjinal 6N ön far takımı (eski sahibinin taktığı beyaz ampüller ile pek anlaşamadım

Araca bir hayli şeyler yaptırma kararı aldım bilgisayarı özelleştirdiğimiz gibi ben araca daha hiçbirşey almadım oyuncakları saymaz isek :) , cam filmi takıldı soluk almadan devam etmek istiyorum :)
[email protected] dan irtibata geçerseniz çok sevinirim.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2007, 02:13:01 Gönderen: samsam »
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: 6N Polo Tek Kapı için;
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2007, 14:30:26 »
Çıkma döşemeler ne kdr iyi olacakki.Bence döşemeciye git bakıma soktur süngerleri flm yenilettir.
farların tanesi 80 ytl sıfır olarak yetkili servis fiyatı sanayilere bakarsan bulabilirsin biraz daha uyguna.
Seninkini bilmyorum ama airbagli olan bizim modellerin sıfır direksiyonu 850 ytl airbag hariç.Değiştirme onada deri kaplat.Fazların içi açılabilir yani temizletebilirsin.Ampülleride değiştirirsen hiç far değişimine gerek kalmayabilir! Kolay gelsin
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..