Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 3 milyara kdr mk1 yada mk2 golf gtı aranıyor...  (Okunma sayısı 6018 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
3 milyara kdr mk1 yada mk2 golf gtı aranıyor...
« : 06 Mart 2007, 00:43:57 »
bi arkadaşım komple restore amaçlı gtı olmak kaydıyla golf arıyor...elinde olan yakınında olan bildiği bir yerde olan varsa ve bildirirse sevinirim...elinde temiz aracı olan varsa fiyat aracın durumuna göre yukarıya cekilir...masraf edileceğine satıcıya verilir ücret...

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: 3 milyara kdr mk1 yada mk2 golf gtı aranıyor...
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2007, 21:45:04 »
3.resimdeki gtı ı gecen yaz 2000e alcaktık arkadaşa fakat hali içler acısı idi..larada ömer isminde bi dayının aracı...nsl gtı anlamadım gitti kossam ondan daha hızlı giderim 0-400ü. :)resmi olması lazım bende...

evet buldum...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2007, 22:43:14 »
Hocam ölmüş o resmen. Her civatası gevşemiştir. :)
Çalışıp yürüyor muydu bari? :P
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2007, 23:44:44 »
valla yürüyeni felan güzeldi baya ses seda yoktu zaten motorda ii gibiydi sekmanlar felan kaçırma yapmıyordu...sunroof şu sorunlu su alan tiplerden takılmıştı birde araç bi değişik gidiyordu gtı gibi değildi yani..bir sürü araç görüyoruz ondan tam hatırlayamıyorum ama sanırım karbüratöre çevrilmişti araç...bakarsınız haftaya almış oluruz:)bu sıralar kasıntı sağlam başladı yapmışken iki mk1 yapalım düşüncesi başladı kankayla..bakalım napcaz perşembe gidip bakalım bi.. toplanmış gibi hafiften:)

« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2007, 16:34:53 »
Cem o araç kesin karbüratörlüdür.rolantide gaza yüklen,devir ibresi yapıştırmıyorsa gti degildir, en kolay oradan anlayabilirsin. zaten 1.6 motor tek bogaz karbüratörde sanırım en fazla 90-95 hp veriyor golf'lerde.düsük viteslerde gidişinden de az çok belli eder kendini.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2007, 16:52:56 Gönderen: Firestarter »

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2007, 21:32:06 »
Cem o araç kesin karbüratörlüdür.rolantide gaza yüklen,devir ibresi yapıştırmıyorsa gti degildir, en kolay oradan anlayabilirsin. zaten 1.6 motor tek bogaz karbüratörde sanırım en fazla 90-95 hp veriyor golf'lerde.düsük viteslerde gidişinden de az çok belli eder kendini.

;D Çok güldürdün beni yaa . Bu yöntem en iyi anlama yolu heralde GTİ olup olmadığı konusunda. Sen bunu vwvortex.com daki forumlara yaz adamlar can çekişmesin GTİ mı değilmi diye :D
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2007, 21:38:07 »
 ;D