Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ABF için Headers ve dereceli?  (Okunma sayısı 12387 defa)

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: ABF için Headers ve dereceli?
« Yanıtla #28 : 22 Ekim 2007, 09:29:43 »
BUrada yapılan fix yanlış....CTR'ın kısa oranları var ama bizim otomobillerimizde çok daha ....otomobillerimizden olacakmış bu kısım?

Ayrıca şimid neden artislik yapma gereği hissettin...elinde parça var mı yok mu?...sana bişide sormadım anlatıosun!...önce 2.0 bişi alda oturup deneye deneye konuşalım? Type-R Clio RS....1.4 le neyi neye attında pek umurumda değil...

hocam bunları yazan senmisin yazarken kendindemisin.
sana bir şey sormadım  anlatıyosun. 2,0 bir şey al konuşalım nasıl laflar bunlar.
sen burda bir oturum yönetiyorsun sırayla insanlara soru sorup cevap mı alıyorum sanıyorsun.
burası bir forum hatırlatırım.insanlar bilgileri dahilinde senin soruna cevap vermişler.
konunu altında başka birşeyler yazılmandan rahatsız olmuşsun ama anlatılanlar  la fontanie den masallar değilki yine teknik konular ve abf konuşulmuş.
şahsen seni tanımam ama hiç yakıştıramadım kardeşim.
biraz daha kurduğumuz cümlelere dikkat derim.
saygılar.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #29 : 22 Ekim 2007, 10:03:59 »
BUrada yapılan fix yanlış....CTR'ın kısa oranları var ama bizim otomobillerimizde çok daha ....otomobillerimizden olacakmış bu kısım?

Ayrıca şimid neden artislik yapma gereği hissettin...elinde parça var mı yok mu?...sana bişide sormadım anlatıosun!...önce 2.0 bişi alda oturup deneye deneye konuşalım? Type-R Clio RS....1.4 le neyi neye attında pek umurumda değil...

vuuvv yazıya bak hele :oarkadaşım burası hüsrevin arka sokakları değil!seviyeli konuşmasını bilen,kişilerin saygıyla sevgiyle bir şeyler anlattığı ve güzel dostluklara adım atığı bir vw forumudur..ne demek 2.0 al gel öle konuşalım,sana sordummu anlatıyorsun vb....????burası paylaşım formu konuların dışına çıkılmadıkca isteyen istediği yere istediği seyi yazar kimsedende izin almak zorunda değildir...

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
« Yanıtla #30 : 22 Ekim 2007, 10:15:25 »
Saygılar sana benden... Hoca değilim isimim Şafak. Yazarkende kendimdeyim. Burası üyelerin birbirine hayır ben daha çok biliyorum bak yaziyim de gör yeri mi? Bilgi paylaşım yeri mi?

AYnı arkadaşın verdiği bilgi için teşekkür etmişimdir illaki...

Konu şanzıman oranlarına döndü...ok ii güzel...konu başlığı ile manası kalmadı. Suti de anlatmış sağolsun farklı die...

Bilgi alma kısmı güzel... Ama herkes çok biliyor?...Herkes bildiğini Hocamlar ile neyden bahsediyorsunla doğru düzgün ne yazılanı ne konu başlığını algılamadan bodozlama cevaplarsa hoş olmuyor.

Açık oturum yönetmek konusunda da kimsenin bişi yönettiği yok. Ben bir konu açtım bir şekilde şanzıman oranlarını konuştuk...Ben bir örnek verdim. Bilen birisi yazar die beklerken biri geldi 1.4 arabasını hondanın devir bandını vs ztn aynı şeyleri anlatmışız.

Ben burada şunu sorum: ABF için Headers ya da Dereceli Egzantrik mili nerden nasıl bulunur, sitede elinde olupta satamaya çalışan ya da isteyen varmıdır? ;) Benim için ya da diğer ABF kullanıcıları için işe yarar.

Tarışmaya daha fazla gerek var mı? Bence yok
...

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #31 : 22 Ekim 2007, 12:09:04 »

sevgili şafak sen hala bu yazdıklarının arkasındaysan sana bir şey diyecek halim yok zaten.
parça konusuna gelince türkiye pazarında istediğin parçaları ikinci el olarak bulman biraz zor.
verdiğimiz linklerden yutdışından getirtebilirsin.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı Suti

• VW Tech
« Yanıtla #32 : 22 Ekim 2007, 21:31:42 »
ABF için supersprint headers ve onun hemen peşine gelen kat iptal borusu var kullanılmış,

yarın haber veririm fiyatı ile ilgili

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
« Yanıtla #33 : 22 Ekim 2007, 21:38:04 »
sevgili şafak sen hala bu yazdıklarının arkasındaysan sana bir şey diyecek halim yok zaten.
parça konusuna gelince türkiye pazarında istediğin parçaları ikinci el olarak bulman biraz zor.
verdiğimiz linklerden yutdışından getirtebilirsin.

Birşeyin arkasında değilim ben...sorun yok şu anda...sorun olacak bişi de yok. Rahatsız olanlar kusura bakmasın

ABF için supersprint headers ve onun hemen peşine gelen kat iptal borusu var kullanılmış,

yarın haber veririm fiyatı ile ilgili

Ok memnun olurum...
...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #34 : 22 Ekim 2007, 22:12:37 »
Suat abi, banada özelden fiyatı yazar mısın?  ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."